ÖUİKÇŞ Başlığı'na Yazılanlar

Merhaba sevgili kullanıcılar. Sözlükteki "Öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler" başlığını takip ediyor musunuz? Ben kısa süre önce takipten çıktım. Aynı bilgilerin defalarca yazıldığına tanık olduktan sonra yani. Sizce neden böyle yapıyorlar? Cevaplarınız için teşekkürler.

aynı bilgiyi verenlerin ucurulmamasından kaynaklı.

  • liberal  (24.10.18 17:12:55)
Aynı bilgiyi bilen birden fazla insan olduğu için? Çok normal değil mi, sayfalarca girdi var nasıl bulsun insanlar kendi yazmak istedikleri bilginin yazılıp yazılmadığını.

  • veritaslibertas  (24.10.18 17:40:08)
@veritaslibertas
Sözlükte "başlık içinde ara" seçeneği var. Aynı bilginin daha önce yazılıp yazılmadığını bu seçenek aracılığıyla kontrol edebilirler.

  • simderun  (24.10.18 17:48:50)
Eskiden takip ediyordum ama artık çöp e söndü. mesela az kişinin bildiği web siteleri başlığında da bir çok kişi Google yazıyor

  • gazozailacatmauzmani  (24.10.18 18:25:56)
DÖYZB’nin gidişi

  • Lim5  (24.10.18 20:11:29)