sevgiliniz hemcinsiyle aldatsa & karşı cinsle aldatsa?

sevgiliz/eşiniz/nişanlınız var. iyi giden bir ilişkiniz var. bir şekilde onu yatakta hemcinsi ile yakaladınız. sizi aldatıyor.

sevgilinizin sizi kendi hemcinsiyle aldataması mı sizi daha çok üzer/sarsar/yıpratır yoksa şarkı cinsle aldatması mı?

lütfen kendi cinsiyetinizi de belirtin.

ikisi de eşit. K.

  • someonewalksalone  (11.10.18 18:17:41 ~ 18:18:48)
ikisi de birbirinden beter

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (11.10.18 18:24:30)
Retorique +1

E

Hatta bu bir aldatmak dahi değildir bence. Umarım feykimdeyimdir.
  • farabi  (11.10.18 18:29:38)
İkisi de eşit.

E
  • windowsguvenlikduvari  (11.10.18 18:36:22)
Erkeklerin bu kafasını hiç anlayamayacağım, aldatma aldatmadır hemen işin fantezi boyutunu düşünüp onu aldatmadır saymamak nedir? Yetmemekse yine yetmiyorsun hatta o kadar ki kadınla aldatmış, ama yok yeter ki kadın bir erkeği ondan daha iyi bilmesin kafası, İlginç tabii. Herneyse, benim için hiçbir farkı yok, erkekle aldatırsa hatta daha çok tiksinirim çünkü bu ekstra bir kandırmaya girer, hayatı yalan üzere demektir. K.

  • mslny  (11.10.18 18:42:37)
eşit. k.

  • pati  (11.10.18 18:46:34)
İkisi de eşit, kadınla aldatsın bir şey olmaz hatta sayılmaz diyen erkek zaten çok ağır çomardır. Çakralarınıza tüküreyim.

  • Deathrow  (11.10.18 18:51:54)
ikisi de eşit üzer. cinsiyetim erkek.

  • simderun  (11.10.18 18:59:16)
Farkı yok bence de. Ama hemcinsiyle görürsem daha bi şaşırırım. K.

  • dyg*dyg  (11.10.18 19:03:31)
Eşit.
Hemcinsi olursa eğer sezmemişsem ek duygu olarak şaşkınlığı da yaşarım sadece.
Kadın.
  • mutekebbir  (11.10.18 19:15:12)
Nasıl herkes eşit demiş şaşırdım. Kendi cinsiyle aldatıyorsa eşcinsel olduğunu anlamıştır, ama karşı cins ile aldatıyorsa benim yerime benim cinsimden başkasını tercih etmiştir, kendimi yetersiz hissederim. İlk durumda ben ilgi alanında bile değilim, o kadar koymaz.

  • signore  (11.10.18 19:58:54)
Kendi cinsiyle aldatması sıkıntı değil. Hatta aldatma olarak görmem. Üçlü yapalım mı derim

Öteki türlü çok sinirlenirim ve üzülürüm.
  • Delay Fuze  (11.10.18 20:04:16)
Eşit

Erkek
  • kablelvuku  (11.10.18 20:41:23)
Hemcinsiyle aldatsa "amaaan zaten kadinlar onu tatmin etmiyormus, benle alakasi yok, beni hetero gorunumu vermek icin kullanmis" diyebilirim. Direkt biseksuel saymam, sayarsam uzulurum cunku. Kendi ruh sagligim icin gay oldugunu dusunurum.

Kadinla aldatsa daha cok uzulurum. Bende ne bulamadi da baska kadina gitti? Yetersiz miydim vs.

Cinsiyet anlasilacagi uzere k.
  • dont eat me  (11.10.18 20:44:48)
aldatmanın cinsiyeti tabii ki olmaz.

son kız arkadaşım biseksüeldi, benden önceki sevgilisi kadınmış, hatta orta seviye bir mankendi, oldukça güzel. kadınlardan hoşlanan biri olarak kız arkadaşımı o kadınla düşününce akla otomatik olarak ffm geliyordu, kıskançlık hissetmiyordum ama işin içinde benim de olduğumu farz ediyordum. normal şartlarda lezbiyen porno izlemeyen biri olarak kız arkadaşımı başkasıyla sevişirken izlemek ayrıca tatmin edici gelmez gibi geliyordu, haliyle lezbiyen bir aldatmada seksilik bulmam zor.

kendimce şöyle bir tezata düşmüştüm; işin içinde ben olsam dahi ffm'de kız arkadaşımı başka bir kadınla öpüşürken görmek rahatsız edici olmalıydı çünkü onun için karşıdakinin erkek olması ya da kadın olması fark etmezdi. normal şartlarda erkekler mmf'i sevdiği kadınla kabul etmezler çünkü kadını başka bir rakiple paylaşmak istemezler. biseksüel biriyle beraberseniz herkes rakip, haliyle herhangi bir threesome kombinasyonu rahatsız edici olmalı. ancak ben de kadınlardan hoşlandığım için ffm senaryosu bana çekici geliyor. deneyimlemedim, haliyle tam olarak nasıl hissedeceğimi bilemiyorum ama böyle bir kafa karışıklığı üzerine düşünmüşlüğüm vardır, soruyu görünce aklıma geldi.

söz konusu aldatmak ise fark etmiyor dediğim gibi, ben zaten aldatmayı seksle alakalı görmüyorum, o yüzden kiminle seviştiğinin bir önemi yok.
  • Bruce  (11.10.18 20:47:16 ~ 20:48:37)
biraz kaba ve seksist bir benzetme olacak ama mevut durumu daha iyi nasıl açıklarım bilmiyorum.

bizim erkekler kadının içine kendisi dışında başka bir erkeğin penisi girmedikçe aldatmadan saymaz pek. bu tip konulardaki algımız temel olarak girip çıkan şeyin niteliği ile alakalı. başka bir kadının eşine-sevgilisine vibratör sokmasını sallamaz hatta tahrik olur ama başka bir erkeğin penisinin girme düşüncesi bile delirtmeye yeter.

keşke bu soruya bugün cuckold başlığında yazanlar cevap verse.

sorunun cevabı, üzülürdüm her halde. ayrıca birlikte olduğum kadının bir başka kadınla birlikte olması lezbiyen olduğu anlamına gelmez, biseksüel de olabilir.

erkişi.
  • issiz karga  (11.10.18 20:49:36 ~ 12.10.18 00:05:34)
Erkek,

İkisi de eşit.
  • noluyo yaa  (11.10.18 22:27:00)
threesome yaptıktan sonra yol veririm. ikisi de üzücü tabi.

e
  • bruceandwayne  (12.10.18 01:08:05 ~ 01:08:32)
Şarkı cins

  • baal  (12.10.18 08:08:53)