Neden Gıdada Taksit Yok?

Merhaba

Neden gıda alışverişlerine kredi kartı taksidi yapılmıyor? Insanlarin em çok ihtiyaç duyduğu ve harcama yaptığı alan. Aslında öncelikle gıda sektörüne taksit yapılması gerekmez mi?

Saygılar

Gida dedigin kac kurusluk sey ki taksit yapilsin? Bir de gida hizli tuketilen bir sey, alirsin aksam tuketirsin ertesui gun yine alirsin. Bilemedin 1 hafta dolapta durur yine tukenir ardindan. Bunu taksitle alabilsen kartin aanasini aglatirsin, Onu alinamaz harcamalar olur. Insanin gozu doymaz gidaya, markete girdin mi onune geleni alasin geliyor. Hele de acken girdiysen.

  • stavro  (24.09.18 19:29:09)
Soru yanlış.
"Neden taksit var?" olmalıydı

  • etna  (24.09.18 20:57:31)
telefon gibi birkaç yılda bir alınmıyor ki? sürekli alıyorsun.

  • ya ben lan neyse  (24.09.18 21:04:39 ~ 21:04:52)
Bence de çok saçma olmaması.
İstediğim harcamaya taksit yapabiliyor olmalıyım. Saçma olup olmadığına ben karar vereyim. Elektronik gibi dış ticaret açığını büyüten bir ürün de değil gıda.

  • sckxyss  (24.09.18 23:30:35)
fmcg ürünlerde taksit olması bu eşyaların doğasına ters bence.

  • pinkman1  (24.09.18 23:38:49 ~ 29.09.18 00:01:50)