İncirli Ethica Hastanesi Hakkındaki Fikirleriniz?

Ciddi bir ameliyat geçirmek üzereyim. İnternette bu hastane hakkında çok iyi şeyler okumadım, görmedim.. Bu hastane hakkında bilgiye, deneyime sahip olan arkadaşlar var mı?

selam, o hastanede burundan tamer köseye ameliyat oldum. doktoru tavsiye etmem, ama hastane odam falan rahattı otel seviyesindeydi.

  • egokalp  (24.09.18 17:45:15)
Ben endoskopiye girdim. Hic tavsiye etmem. Verdikleri ilac etkiledi, sallapati yapiyorlar, sonra bi daha yaptirmak zorunda kaldim ikinci doktor da bu ne boyle dedi.
Ben tavsiye etmiyorum cok ticarerhane

  • bradshaw  (24.09.18 17:56:10)
ben ufak tefek konroller için sürekli oraya giderim bir sıkıntı yaşamadım büyük ameliyat vs için giden birisi hiç olmadı etrafımda.

  • basond  (24.09.18 18:13:24)
ben bizzat çalıştım orada. pislik yuvası. sakın gitme, hele de ciddi bir ameliyat için... kesin enfeksiyon kaparsın.

  • nolmus yani  (24.09.18 19:04:32)
yahu 2 farklı hastaneden o ameliyat için fiyat aldım. biri 30bin çekiyor, burası 6küsür. Anlamıyorum burası mı çok ucuz yoksa diğer hastane mi aşırı pahalı...

  • silah taciri  (25.09.18 11:34:10 ~ 11:34:43)
sgk ile anlaşmaları farklı şekillerdedir. başka hastanelere bakın ya da üniden almaya çalışın

  • nolmus yani  (26.09.18 23:48:54)
Hastane degil, operasyonu yapacak cerrah onemlidir.

  • perfectum  (26.09.18 23:51:38)
@nolmus yani çalıştığım kurumdan kendi özel sağlık sigortam var. sgk'ya tabi değilim ve çalıştığım kurumla bu hastane anlaşmalı

@perfectum operasyonu işinin ehli bir profesör gerçekleştirecek. Diğer hastalara da ilgili ameliyatı yaptığı hastanelerden burası..
  • silah taciri  (27.09.18 00:11:57)
@silah taciri O zaman sikinti yok, emin ellerdesin demektir.

  • perfectum  (27.09.18 00:40:13)