[]

Evde gri kelebekler ucuyor, nasil kurtulacagim?

Fotograftaki gri kelebeklerden her gun 3-5 tane oldurur oldum. Nereden geliyor gidiyor bir fikrim yok. Nasil bulup kurtulurum bunlardan?

hizliresim.com


 
bir şey güvelenmiş ya da çürümüş. kaynağı bulmak lazım.
hangi odada daha çok?

  • cedex  (20.09.18 19:30:14) 
bunlar guveye benziyor.
Yunlu kumaslari filan yemeye geiyorlardir.
Bir de pirinc bulgur vs bakliyat kavanozlarini cok severler.
Naftalin veya benzer guvesavar urunlri kullanabilirsiniz.
  • parcxerox  (20.09.18 19:30:15) 
her türlü gıdayı kontrol etmen lazım. benim dibimde bulunan çekmecedeki çekirdek içine yuva yapmışlardı. orayı temizleyince bittiler.


  • diffarentiationation  (20.09.18 19:57:14) 
Bende de var bunlardan kurtulamadim bir turlu. Tum mutfagi indirdim, herseye baktim cik yok kaynagi. Disardan geliyorlar gibi. Ne zaman balkon kapisi acik olsa 1-2 taneyi girerken gordum.
Cozum bulursaniz bana da soyleyin lutfen

  • 65 derece  (22.09.18 00:46:06) 
@65 derece erzak dolabinin icindeki kavanozda bir kac bocek buldum dun aksam. Kapali kavanozun icinde nasil oluyor anlamis degilim ama o kavanozu ve suphelendigim diger kavanozlari da attim. Sabah yine mutfakta varlardi umarim azalarak biterler. Siz de balkonunuza bakinin, yerlestikleri yeri gorursunuz belki.


  • boyalı kuş  (22.09.18 02:16:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.