[]

Alerji hk

Yakınımda 3 gündür fotoğraflardaki gibi kırmızılıklar çıkmış. Alerji hapı ve stilex sürünce hafifledi.Yarın doktora gideceğiz ama başına gelen var mı?

hizliresim.com


 
Diğer fotoğrafı ekleyememişim; hizliresim.com


  • boyalı kuş  (28.08.18 22:03:26) 
Aynısından oldum sebebini bulamadım aynı ilaçları kullandım 3 güne geçiyor


  • top_secret  (28.08.18 22:12:18) 
alerji hapi aldiysaniz yarin doktora gitmeyin cunku size deri testi ve gerekl kan testini yapamazlar yalanci negatif sonuc cikar.

ilacsiz 3-4 gun hatta 1 hafta gecirin ardindan doktora basvurun saglikli sonuc icin. cunku alerji testleri provakasyon testleridir kullandiginiz alerji ilaclari provakasyonu inhibe eder.

gecmis olsun
  • konets  (29.08.18 01:22:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.