[]

Daha önce "Burning Man usa" festivaline giden var mi?

Amerika da cöl de düzenlenen bu festival yol güzargahimizda oldugu icin ugramak istiyoruz.
Katilanlar genelde karavanlariyla katiliyorlar ve 1 hafta boyunca cöl de yasiyorlar.
Biz gecerken ugramalik bir seyler yapabilirmiyiz? Gidipte ortami bile var mi acaba?


 
Biletleri 600 usd falan. Yakinsaniz kesin ugrayin.


  • brkylmz  (19.07.18 13:17:51) 
@brkylmz Sormak istedigim de tam olarak buydu. Festival alanina karavanla girmeyi düsünmüyoruz. Tas catlasa 1 gün geciririz orada. Bu anlattigim sekilde festivale giris yapmanin ücreti veya aciklamasi hic bir yerde yapilmamis. O yuzden giden birinden bilgi almak istedim. Yoksa rotamizi degistiricez.


  • VIPCH  (19.07.18 13:41:10) 
www.eventbrite.com

biletiniz olmasi gerekiyor.

pardon 1 gunse degmez sanirim hocam. cok masrafli olur. one day pass duymadim hic. iletisimden yazin donerler hemen.
  • brkylmz  (19.07.18 13:50:18 ~ 13:54:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.