[]

iphone için "on music" adlı gizemli uygulama

telefonumda uzun süredir kullandığım ne zaman yüklediğimi bilmediğim bir uygulama var. Youtube arkaplanda video çaldığı gibi ülkelere göre itunes top100, soundcloud vb sitelerden de indirmeye izin veren bir uygulama. Çok memnunum ancak appstoreda falan bulamıyorum. ekrana uygulama içinde güncelleme uyarısı geldi ama olur da çalışmaz diye güncellemiyorum. kazara silsem nereden yükleyeceğimi de bilmiyorum. Uygulama içinden bilgi kısmı falan da yok. Birkaç ss atayım. Umarım bir fikri olan vardır.
 
Uygulamayı oyla deyince app store a yönlendirmiyor mu? Ya da mail listesine abone ol belki oradan bir şey çıkar.


  • 038576  (26.06.18 00:30:58) 
uygulamanın ismi değişmiştir. güncelleme almadığın için yeni ismini göremiyorsundur. bu yüzden appstore'da çıkmıyor muhtemelen.


  • theseachange  (26.06.18 00:34:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.