Sizce Dişlerim Sarı Mı?

kendimi bildim bileli günde 2 kez fırçalarım dişlerimi, çok abur cubur filan da yemem yani ama sanki sarı gibi geliyo. eğer sarı derseniz şu diş beyazlatma zımbırtısından yaptırcam.

+18

Sarı :(

  • dedi ayca  (12.06.18 20:13:18)
sarı değil gayet güzel dişlerin var. hiiiç gerek yok.

  • caletti  (12.06.18 20:15:29 ~ 20:15:51)
Bize gösterilen inci gibi dişlerin çok büyük bir çoğunluğu kaplama zaten. TV, sinema yıldızları falan. Alt dişlerine bak anlayabiliyorsun. Bazılarının parası yetmiyor, alta yaptırmıyorlar herhalde. Sigarayı bırak, kahveyi azalt faydası dokunur.

  • malheiros  (12.06.18 20:39:16)
malesef dişin bir kemik rengi var. temiz ve parlak tutabiliyorsunuz iyi bakarak ama kimyasal müdahale haricinde bu kemik renginden öteye geçemiyorsunuz. sarışınlarda özellikle bembeyaz olması çok zor.

  • violetsky  (12.06.18 20:59:50)
Sarı olmasına sarı ama dişin kendi rengi dert değil. Lekelerin varsa onlardan kurtul.

  • Lim5  (12.06.18 22:08:35)
yaptırma bişe yazık günah. normal gayet

  • yuto  (13.06.18 00:10:35)
Nasıl ki aşırı zayıflık popülerleştiriliyor sahte beyaz diş olayı da onun gibi birşey bana çok yapay geliyor
Kendini nasıl mutlu hissedeceksen onu yap dişlerin gayet güzel ve sağlıklı duruyorlar sen bilirsin

  • esmeralda  (13.06.18 04:08:24)
Beyazlatıcı diş macunu, ağız suyu vs kullanabilirsin, düzenli kullanımda çok fark ediyor. Zaten aşırı sarı değil dişlerin...

  • strangerinhere  (13.06.18 05:04:07)
Sari mi? SARI OTESI. Ayrica plak var fazlasiyla. Dis fircalama tekniginde ya da fircanda problem var.

  • perfectum  (14.06.18 00:26:13 ~ 00:27:26)