[]

güneş kremi önerisi

sağlık nedeniyle 50+ faktörlü güneş kremi kullanması gereken bir tanıdığım var. bildiğiniz güvenilir en yüksek koruma faktörlü güneş kremi hangisidir?
 
Solantenin ürünlerini beğeniyorum. Solante gold var, krem ve losyon formu, en iddialı koruma vadeden ürünleri.


  • mathildaninsesizkedisi  (06.06.18 11:33:37) 
solante+1
la roche posay de kullandım ondan da memnundum. ikisi de dermatolog önerisiydi bana.

  • bir ileti paylastim  (06.06.18 11:56:02) 
Sebamedi kemoterapi alan hastalara öneren bir doktorumuz vardı. Markadan ziyade evde bile sürmesi lazım eğer ciddi bir hassasiyet varsa.


  • curukturpkokusu  (06.06.18 11:57:04) 
Ben de Solante'ye +1 demeye geldim, Pigmenta kullanıyorum ben.


  • kobuzchu kiz  (06.06.18 12:01:23) 
  • i m cool with that  (06.06.18 12:03:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.