[]

Ekşi Sözlük & Duyuru "okuyançocukprojesi" Destek Kampanyası

Bize 1 Kitap hediye eder misiniz? eksiduyu.ru eksiduyu.ru
Bize 1 Kitap hediye eder misiniz? eksiduyu.ru

Kampanyaları ile sayenizde miniklere yüzlerce kitaplık kütüphane oluşturulması sağlandı.

Kapanışı yaparken siz sözlük yazarlarının ve duyuru kullanıcılarının katkısı ile 10 okulumuza daha destek olmak üzere okuyançocukprojesi'ne katılmak istiyoruz.

Sizlere 50 kitaplık bir liste hazırladık. (git: docs.google.com)
Amacımız 25'erli gruplar halinde 10 ayrı okula kitap paketi hediye etmek.
Toplamak istediğimiz kitap sayısı 250.
Kitaplar 10 ayrı okula dağıtılacağı için listede bulunan kitaplardan dilediğinizi aynı kitaptan toplam 5'i geçmeyecek şekilde almanız.

Talep olması durumunda okul sayısı, dolayısı ile maksimum aynı kitap sayısını arttırabiliriz.

Sizlerden ricamız almak istediğiniz kitap ve ya kitapların adını cevabınızda veya mesajınızda yazmanız ve kısa sürede alımı yapıp bizlere mesaj ile belirtmeniz. Lütfen rezerve süresini uzun tutmayalım ki kısa sürede miniklerimizi kitaplarına kavuşturabilelim.

*Alım yaptıktan sonra oxyden'e veya well cooked'a alımı tamamladığınızı ve aldığınız kitapların adını mesaj yollarsanız seviniriz. Listeyi anlık olarak güncelleyip 5 adet sınırına ulaşan kitapları kırmızı ile vurgulayacağız.

--- spoiler ---
sözlük dışından ulaşmak isteyenler için: tugbanuryilmaz[@]gmail[.]com
--- spoiler ---

Kolaylık olması için kitapyurdu linklerini listeye ekledim.(well cooked ekledi) Sizler tercihinize göre başka bir satış kanalından alabilir, kitapevinden bizzat alıp kendiniz de kargolamayı tercih edebilirsiniz. Doğrudan online olarak alırsanız kitapların ulaşma süresi ve ödeyeceğiniz kargo ücreti daha az olacaktır.

Kitap alamayacak olanların da konuyu güncel tutmak için yardımlarını rica ediyoruz.

Kampanya tamamlandığında kitap setleri Ekşi Sözlük Logosu ile okullara yollanacaktır.


Kitap gönderim adresi:

Tuğbanur Yıldırım
Çalıpınar İlkokulu
Çalıpınar Mahallesi
PK 07900
Gazipaşa - Antalya

İlgili Ekşi Sözlük başlığı:
eksisozluk.com

İlgili Liste:
docs.google.com

 
Yardım etmek isteyen yok muu? Kaldı 50 kitap ((:


  • oxyden  (16.04.18 17:42:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.