Bu kadınlarla kimler evleniyor ?

Olmadı böyle, başlık çok kışkırtıcı oldu. Tercih ettiğim bir söylem değildi. Durumu böyle ifade edebildim sadece, neyse.

bu miss bombom ya da adı neyse , twitch karşısında biryerlerini açan kadınlar. Mesela bounda okuyan birisini tanıyorum, 1,50 bilemedin 1,53 boyunda bunun da 30 cm'i popo. yazın ''basenleri''ni açıkta bırakan kot, kışınsa taytsız dolaşmıyor.

1 tane de odtü'de okuyan var, 'file' delisi(kadın). Ankarada benden çok gezebilen ender kişilerden, keza bir öğrencinin bu kadar parayı bulmasını da ilginç buluyorum. Ailesi alt-alt orta sınıf ama kendisi otellerden-eğlence mekanlarından çıkmıyor. Hem de öyle eski yeni yerler de değil, ayrancı parkının da yukarılarında. Nedense ankaranın o tarafı hep bi' pahalı olur. Herneyse.

Pink sparkes'ın yerli versiyonları mesela. Gecekondunun ''güzel'' gülleri mi oluyor bunlar tam bilmiyorum ama ''bunlarla'' kimler evleniyor ? gayrimenkul zenginleri mi ?

gösteriş meraklısı kodamanlar evlenir, sırf şeklim olsun hesabı, yoksa kim ne yapıcak gold digger, para delisi tipsiz tipsiz, cahil insanları?

  • Photographer  (02.02.18 21:28:06)
"yoksa kim ne yapıcak gold digger, para delisi tipsiz tipsiz, cahil insanları?"
ahaha
tabi canım. hepsi böyle kıt akıllı godamanlarla evleniyor.
valla ODTÜlü mühendislerle evlenen de bol bol tanıyorum ben. genelde aileden zengin, sessiz sakin tipler bu adamlar.
sayısal zekalı adam eşit değildir çok gezen frapan giyinen kızla evlenmeyen adam.
  • niye ama  (02.02.18 21:34:39)