[]

double stroke "open" roll

Arkadaşlar merhaba,

Bana bugün içinde bir ses kaydı lazım. yaklaşık 30 saniye civarında falan olsa yeterli.

lazım olan ses kaydının ses kalitesi çok aşırı önemli değil yani önemli değil derken cep telefonu ile kaydedilmesinden söz etmiyorum. yani iyice amatörce olmasın.

klasik bir trampet sesi vardır ya. şu bildiğiniz sirklerlde falan gösterilerde tımpırtımpırtımpır....... tısss! şeklinde olan ses. (double stroke "open" roll)

Bu sesi kaydedip yollayabilecek bir davul sahibi arkadaş var mı?

 
youtube'da drum roll with crash diye arayınca birçok ses çıkıyor aslında


  • benaaymi  (31.01.18 15:57:44) 
iş yerinden indiremiyorum hocam. daha geçen gün biri bilgisayarlara virüs bulaştırdı. şimdi birşey olsa direkt bana kayarlar. cep telefonundan da beceremedim youtube'tan video indirmeyi. yani youtube linki olmaması lazım. ya da iphone için bildiğin bir uygulama varsa söyle cep telefonundan indireyim. ben baktım uygulamaların yorumlarına hepsinde inmiyor, yalan falan yazıyor.


  • draconas  (31.01.18 16:00:11 ~ 16:03:23) 
freesound.org

üyelik beleştir direkt olarak wave aiff indirtir.

Yine halledemezseniz mesaj atın yollarım.
  • hedep  (31.01.18 17:42:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.