[]

doktora tez jurisi

bunu oluşturmanın usulü nedir?
tez danışmanım mı belirlemeli, ben mi teklif götürmeliyim?
teşekkürler.


 
usulü şu, önce danışman hocaya sorulmalı kimleri çağırayım diye.
hoca zaten bir kadro sayar. eğer sana sorarsa da, aklında bir liste olsun onları sebepleri ile söylersin. ama danışmandan önce teklif etmene gerek yok.

  • cedex  (31.01.18 12:09:41) 
1 kişiyi seçme hakkınız var ama asla seçemezsiniz belki seçilmiş kişi danışmanınıza zamanında bir kazık atmıştır O yüzden danışman ne diyorsa o. Siz öneri sunun mesela hatzis lil hocamız jürimde olabilir mi acaba o derse ki evet tabi lil iyidir gelsin. Arayın konuşun, sorun. Önce danışman sonra eylem. Kalanı seçemez ama danışmanınız güçlü bir hocaysa bir şekilde ona müdahale eder ayarlar yok pasif hocaysa artık siz tezinize bakın oluruna bırakın :)


  • hommageajulianbream  (31.01.18 14:15:47) 
doktora tez jürisi ise senin hocanın bunları düşünmesi lazım bir zahmet. sen sadece usülen sorarsın tez örneklerini nereye yollayayım ona göre hazırlık yapacam gibi birşey söyleyip hocanın nabzını yoklarsın.


  • joooper  (31.01.18 14:17:46) 
hoca seçti, haberim bile yoktu
sonra bana tebliğ ettiler peki dedim

  • passion rules the game  (31.01.18 14:19:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.