Protein tozu , Kreatin & Kıl ilişkisi

Aşırı tüylü olmayan biriyim; daha doğrusu biriydim. Düzenli spora başladıktan sonra protein tozu ve kreatin kullanmaya başladım ve 28 yaşıma kadar hiç kıl çıkmayan bölgelerimde kıl çıkmaya başladı. Omzumda, sırtımda, bel bölgemde hiçbir zaman kıl çıkmamıştı fakat bu meretleri kullanmaya başladıktan sonra baya baya kıllar çıkmaya başladı. Bunları kullanmasam da çıkacak mıydı şans eseri mi aynı döneme denk geldi yoksa bu ürünlerin kıllandırıcı özelliği var mı? Ayrıca omuz ve sırt bölgesindeki kılları almak için ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler.

düzenli spor sonrası artan testosteron etkisi diye düşünüyorum.

  • carabelli  (23.01.18 11:21:37)
bu ikisini ben de bir aydir kullaniyorum. bir baktim simdi senin duyurunu gorunce, ben de bir anormallik veya ekstra kil yok.

  • baldur2  (23.01.18 11:25:48)
Mesir macununa viagra etken maddesi katıp satanların bulunduğu bir coğrafyada yaşıyoruz.

www.gazetevatan.com

Supplement kullanırken bu hususun gözönünde bulundurulması uygun olur.

Ayrıca, çok yumurta ve beyaz et tüketiyorsan, benzeri uyanıklıkların bu sektörde de faaliyette bulunduğunda dair şöyle haberler var.

www.kozmikbakim.net
  • oguz altun  (23.01.18 11:36:27)
Kreatinin dihidrotestosteronu akut olarak yükselttiği konusunda bazı araştırmalar var, bu da bir miktar kıl artışı yapabilir ama hacimsel olarak baktığında bu çok da fark edilir düzeyde olmaz fakat dihidrotestosteron daha aktif özelliği kıl artışından çok saç dökülmesidir, saçın dökülmüyorsa bir sorun yok demektir.

  • angelus  (23.01.18 11:54:24)
testosteron artışı sonucu normaldir. ama saçı döker bu hormonun artışı onu söyleyim. enteresan bir etkisi var saçı sökerken diğer kılları azdırıyor.

  • gameofannen  (23.01.18 13:00:12)