Flash oyunların içeriğini değiştirmek mümkün mü?

Flash bir oyun var ama İngilizce . Gerekli butonları Türkçe yapmak mümkün mü ve hiç anlamayan biri yapabilir mi?

swf formatını değiştiremezsin diye biliyorum. yani swf formatı halihazırda compile edilmiş bir paket gibidir. içeriğini değiştiremezsin. Ancak bu swf'nin compile edimemiş halini bulursan Adobe Flash programı ile düzeltebilirsin. Çok kolay olmamakla birlikte sadece metinleri değiştirme işi olduğundan hiç bilmeyen biri yapabilir diye düşünüyorum.

  • himmet dayi  (02.01.18 14:19:00 ~ 14:19:05)
bi ara türk flash oyun siteleri popüler oyunları türkçeye çevirip kendi logosunu falan koyuyordu, sonuçta adam yaptığı oyunun editlenebilir versiyonunu piyasaya sürmez dolayısıyla bizim kurnaz türk webmasterların bulduğu bir yol vardır mutlaka.

stackoverflow.com (burası ileri seviyelerin takıldığı site metinler uzundu bakamadım ama bence burada bulursun aradığını.)

forums.asp.net (swf dosyası powerpoint sunusuna dönüştürülüp düzenlenip tekrar swf yapılabiliyormuş.)

www.swf-editor.com(bu da denenebilir.)
  • zebragibi  (02.01.18 15:11:02 ~ 15:11:54)