D&R kargo hep geç mi gelir?

Enpara kampanyası vardı burdan sipariş verdim pazar günü hala sipariş hazırlanıyor diyor. Tövbe birdaha burdan alışveriş yapmam artik. Sitede 1-5 günü kargo + 30 gün ibaresi var. 30 gün kargoya verilmesini beklicem şimdi.

Edit: 2 parça halinde gönderdiler, 5.gun sonunda geldiler paketleme güzeldi karton kutunun içine bile havalı naylonla sarmışlar. Aceleniz yoksa fiyat açısından güzelse alınabilir.

Zor bulunan kitapları getirtiyorlar (ingilizce harry potter'ım öyle olmuştu) bulunma süresi uzarsa da bulunan kargoları parçalı kargo olarak önden yollayıp bulamadıklarını sonradan gönderiyorlar

  • helena  (26.12.17 20:24:55)
benim siparişimi hiç bir zaman 2 haftadan önce göndermediler.

  • facebook  (26.12.17 20:28:54)
Babil.com'u tavsiye ederim her üründe tedarik süresi yazıyor. Stokta olan bir kitap sipariş verirseniz aynı gün bile kargoya verebiliyorlar.

  • mr sherlock  (26.12.17 20:32:36)
babil.com'da stokta görünen bi kitabı 6 gün sonra teslim alabildim.

d&r'dan da bi kaç kere siparişim oldu.
biri çabuk gelmişti. diğerlerinin çok geç geldiğini hatırlıyorum ki birini iptal etmiştim artık dayanamayıp. stokta olmayan ürünleri satışa koyuyor diyolar.

bence biraz şans işi. bak adam babili övmüş ama ben memnun kalmadım.
  • elorelia  (26.12.17 20:38:06)
Cogu zaman gec ve parca parca geliyor. Ben genellikle 5-10 arasi toplu siparis veriyorum. Siparis ettigim kitaplarin tek seferde ve birkac gunde geldigi cok nadir olmustur, birkac sefer.

  • battal gemalmaz  (26.12.17 20:40:00)
Kaç kez sipariş verdim, hep bir iki güne kargoya verdiler. Şans işi.

  • i was made for you  (26.12.17 20:44:32)
Dün akşama doğru D&R den 7 adet kitap siparişi verdim, bugün öğlen yurtiçi kargo mesaj atmış paketiniz yarın teslim edilecektir diye. Gerçi kitaplardan birini hemen temin edememiş olsalar gerek onu daha sonra gönderecekler anlaşılan, elime 6 kitap geçecek ama Krishnamurti kitabını, bir günde temin edememelerini de anlayışla karşılarım.

  • siyah giyen adam  (26.12.17 21:11:21)
jestiniyap kampanyasıyla 2 farklı sipariş verdim. biri kulaklıktı. ertesi gün yolladılar. diğer bi siparişimde ise 6 kitap vardı. 5'ini 3-4 gün sonra yolladılar, biri hala bekliyor.

  • spirit crusher  (26.12.17 21:51:57)
D&r pişmanlıktır.
Geçen sene 1 ayda göndermediler siparişimi iptal etmek için 15 gün uğraştım.
15 kasımda bir tanıdığıma öğretmenler günü için kitap siparişi verdim 29 kasımda gitti.
Ve bu hediye siparişi verdiğim kişi eski müdürüm kadın her yıl başında 5000 liralık hediye kitap alıyor oradan. Bazı kitaplar ta şubatta geliyor eline.
  • ismira007  (26.12.17 22:49:07)
d&r internet mağazasından bir şey alınmaz. genel olarak d&r'dan bir şey alınmaz bence.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (26.12.17 22:51:22)