tek yaşamış birinin tek yaşadığı evden çıkıp başka birinin yanına ev arkad

aşı olması

bu gibi durum yaşayan oldu mu hiç?

Oldu ama 1 yıl kadar süre sonra tekrar tek yaşamak istedim.

  • monogram  (23.11.17 14:14:16)
Ben bir yıl tek yaşayıp iş değiştirmem ve yeni işimin de tek yaşadığım eve çok uzak olması nedeniyle bir iş arkadaşımın evine taşındım. Çok büyük bir fark olmadı benim açımdan zaten işe git gel, anca akşam görüşürsek görüşüyorduk.

  • duyond  (23.11.17 14:23:37)
Oldu. Kendim yaşarken ev arkadaşlarıyla, sonra annemin yanında yaşamaya başladım. Fark var.

  • sopiro  (23.11.17 14:25:02)
7 yıl boyunca tek yaşadım. 8. yılımda bir arkadaşım yanıma taşındı. başlarda çok zordu, bir çöpün yeri bile değişse sinir olurdum ama birkaç aya kadar o tek yaşama alışkanlığını attım üstümden. sonra sevgilimle beraber yaşamaya başladık, sonra başka bir ev arkadaşı daha aldık. şimdi evde olan hiçbir şey (gürültü, bulaşıklar, çikolatamın benden habersiz yenmesi, banyodaki saçlar vs) bana batmıyor. eskiden olsa her biri için saatlerce kavga ederdim.

bence insan tek yaşamaya çok fazla alışmamalı, sonra hayattaki çoğu şeye uyum sağlamakta zorlanmaya başlıyor.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (23.11.17 14:47:42)
ben de bi 7-8 sene tek yaşadıktan sonra yurtdışında ev arkadaşlığı olayına giriştim. açıkçası ben bile öyle ya da böyle alıştıysam çoğu kişi alışabilir diye düşünüyorum ama yine de imkanım olsa tabii ki yine tek yaşamayı tercih ederim.

  • soso  (23.11.17 15:56:32)
Oldu. 1 ay sonra tekrar tek basima eve ciktim:)

  • Deathrow  (23.11.17 17:41:59)
Oldu, kafa bi ev arkadaşını tek kalmaya çok daha fazla tercih ediyorum açıkçası. Beklentine göre değişir tabi.

  • noluyo yaa  (23.11.17 18:18:09)
çok zor.

  • pinkpeony  (23.11.17 18:23:38)