tivibu ev kullanan var mi?

memnun musunuz? belgesel kanallari nasil iyi mi? tekrar izlede belgesel kanallari da oluyor mu acaba? bir de ekran goruntulerini cekip atarsaniz cok sevinirim. tesekkurler simdiden.

Ben yaklaşık 4-5 yıldır kullanıyorum. Çok mu memnunum hayır. Yer yer insanı sinir ediyor. Ama çok kar yağan bir yerdeyim. Uydu yayınının ikide bir kesilmesi can sıkıcı. Ayrıca tivibu'nun tekrar izle, geri al izle özellikleri falan işe yarıyor. Tabi ara ara sapıtıyor geri alınamıyor falan ama genel olarak iyi. belgesel kanallarında da tekrar izle var ama sanırım her program kayıtlı olmuyor ulusal kanallar gibi. çok izlenen programlar var. ama 1 haftaya kadar geriye sarabiliyorsunuz yayını.

  • shotcrete  (20.11.17 23:32:03)
Tekrar izlede belgesel kanallarinin bazilari var ama icerik az. Eh iste memnunum. Ben de tekrar izle vb ozellikleri yuzunden kullaniyorum.

  • Domuz  (21.11.17 05:22:11)