[]

Mutfakta kurt

Bir haftadır mutfakta fotoğraftaki kurtlardan buluyorum. Evde taze sebze, meyve, çiçek yok. Nereden geliyor olabilir bunlar?
 
kenar köşelere dikkatli bakın, kelebekler metamorfoz geçirip kurtçuk olabiliyor mutfakta :)


  • molla leon zelig macmanus el ayyar kutal  (13.11.17 21:42:39) 
kuru bakliyat, üzüm, fındık fıstıktan gelir bunlar. bkz kuru meyve güvesi. bunlar yumurtadan çıkıp biraz beslendikten sonra ayrı eve çıkmaya çalışan yavrular.

@molla leon metamorfoz var ama ters yönde :)
  • kaichi  (13.11.17 21:58:57) 
Ceviz çok kurtlanıyor. Evin bir köşesinde varsa o yapmış olabilir.


  • gseyrek  (13.11.17 21:59:28) 
kuru bakliyatın içinde olur genelde. pirinç, bulgur, mercimek gibi.


  • naksidil  (14.11.17 00:05:49) 
biz bu yaz bunlardan çok çektik. bulgur falan fena kurtlaniyor. ve her yere yuva yapıyorlar. bitmiyorlar bir türlü.


  • yuvarlanantencereninkapagi  (14.11.17 01:13:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.