Adore mobilya nasıl?

ilk başta ikea'dan bakmıştım bir şeyler ama biraz pahalı geldi. kitaplık-raf ve gardırop bakıyorum.

adore mobilya'dan baktım şimdi de ikea'ya göre çok çok daha ucuz. ürünlerin kalitesi nasıldır? bilen varsa.

koçtaş'tan almıştım. fiyatına göre iyi. sonuçta sabit duracak sıkıştırılmış sunta hepsi, ilk kuruşta gayet sorunsuz ama ikinci kuruşta sıkıntı çıkabilir belki.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.08.17 02:49:44)
evde iki dolap var, aynı gün alındı. birinin sürgülü kapakları ilk gündern benri sıkıntı. diğer taş gibi.

şans.
  • elorelia  (13.08.17 02:52:35)
Dolap değil de kitaplık gibi menteşesi, çekmecesi olmayan şeyler alınabilir. Fazla söküp takmaya gelmiyor, menteşe yerleri hatalı çıkabiliyor çünkü. Özellikle sürgülü kapaklı birşey almak risk.

  • curukturpkokusu  (13.08.17 03:14:44)
Dolabım var. Sağlam 3 yıldır bir sorun çıkarmadı.
Aynı zamanda alınmış bir baza var, mekanizması sıkıntılı çıktı ama gövde hala sağlam.

  • sizofren psikiyatr  (13.08.17 03:18:48)
Ne öldürür, ne güldürür. Sabit duracaksa sorun olmaz. Çok sık yer değiştireyim dersen götü başı oynuyor.

  • rhan  (13.08.17 10:36:55)
fiyat-performans açısından bakınca, beni hiç mutsuz etmedi. Ama diğer ucuzculardan ciddi çekmişliğim var.
Adore en azından düzgün bir montaj klavuzu ve "doğru malzemeler" ile geliyor.

  • cursor  (13.08.17 11:33:28)
bence çok iyi bir marka. müşteri hizmetleri de çok güzel çalışıyor aynı gün cevap atıyorlar maillerinize ve çözüm odaklı yaklaşıyorlar.

hatta bir keresinde müşteri hizmetleri müdürü beni arayıp siteleri hakkında yapılabilecek bir iyileştirme olup olmadığıyla ilgili fikirlerimi sordu (çünkü baya şikayet etmiştim)

daha sonra söylediğim bir kaç iyileştirmeyi gerçekten de hayata geçirdiler.
  • peace.on  (13.08.17 11:39:44 ~ 11:40:08)