Buzdolabı olmadan nasıl yaşanır?

bir 10 gün kadar buzdolabı olmadan yaşamamız gerekiyor. yeni taşındık.

her gün dışarıdan yemeğe para yetişmez.

ne yapılabilir?

Konserve ton balığıyla salata yapılır, yeşillik, domates, limon vs az alırsanız 2-3 gün rahat durur dışarıda.
Patates kurtarıcı olabilir, yemeği yapılır, kızartılır, fırınlanır, az yumurta alıp patatesli omlet yapılır.

  • kobuzchu kiz  (05.08.17 01:07:44)
hocam, hızlı tüketimle 10 gün hatta 1 ay yaşanır, yaşadım. yani 1 kilo domates almak yerine 2 adet domatesi alıp aynı gün tüketmek gibi bir yaşam tarzı. buzdolabı olmadan 4 ay yaşayan arkadaşım bile var ama kış dönemine denk getirmişti diye sorun olmadı. işin sırrı: aldığın her şey aynı gün/bilemedin ertesi gün tüketilmeli.

  • lucky strike  (05.08.17 01:14:38)
Meyve sebzeyi marketten tane ile günlük alır ve vegan diyet yaparsanız hiç ihtiyacınız kalmaz.

  • bos gezenin bos ustasi  (05.08.17 02:01:48)