[]

Istanbulda dişi ev arkadasi ariyorum

Istanbul aydin unide okuyorum. Disi bireyim ve 21 yasindayim. Avrupa yakisinda 2 veya 3 kisi kalabilecegim ev arkadaslari ariyorum.metrobus yakini tercihen bakirkoy b evler k cekmece(besyol) olabilir. Aradigim kriterler temiz ve derli toplu olsun. Eve erkek arkadas getirmesin.


Not: modlardan ricam biraz ustte kalabilr mi baslik ? Gercekten aciliyeti var.Tesekkurler.

Edit: Duyuruyu sabitledigi icin moderasyona tesekkur ederim.

Edit: hickimseden geridonus alamadim henuz :(

 
Cinsi ne olsun?
Kadın demekten bu kadar korkmayın.

Cevap: Okulun Facebook gruplarına da bakın, şimdi tercihler açıklanınca okul çevresinden ev bakanlar çoğalır.
  • pike  (29.07.17 14:07:25 ~ 14:09:19) 
Eve erkek arkadaş getirmesin şartı ile daha çok beklersin lol sry


  • humblebirth  (29.07.17 16:48:00) 
Yanlış yere yanlış cümlelerle başladın:) feminizm kaynıyor bir kere dişi demeyecek kadın diyeceksin.ikincisi herkes herkesin şeyine karışamaz


  • tirtpirt  (29.07.17 20:50:24) 
Size tavsiyem cemaat evleri, erkek falan giremez dişi bireylerle tatlış tatlış geçinirsiniz.
Yoksa kadın demekten, aşktan sevgiden sevişmeden korkarak yaşamanız çok zor :(

  • bir nick var benden iceri  (30.07.17 00:12:19) 
Bekaret raporu da istiyor musun ?


  • empedokles  (30.07.17 00:36:28) 
ev tutucam ama erkek/kiz arkadasimla otelde mi kalacagim? anlamadim tam olarak. ev arkadasimin kendi odasinda ne yaptigi beni ilgilendirmez.


  • bindokuzyuzkusur  (30.07.17 01:24:10) 
politically correct'leri avlama sezonu baslamis ahahaha


  • Wilhelm  (07.08.17 00:15:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.