Porno izlerken?

Özellikle bazı twitter hesaplarından paylaşılan videolar sinirlerimi bozacak duruma geliyor.
Olayın şehvetinden kopup duygusal olarak yaklaşmaya başlıyorum ve bütün hevesim kaçıyor izlemeyi bırakıyorum ve hatta üzülüyorum.

Kısa ve amatör videolar izlemekten hoşlanıyorum, daha çok türk tercih ederim, türkçe konuşulması daha çok etkiliyor.
Özelikle bol konuşmalı videoları seviyorum ki kendim konuşmam ve konuşulmasından da hoşlanmam o durumda. Neyse konu bu değil ama bununla ilgili de ekstra bilgi verebilirsiniz nedenine dair.
Ama bazen kocasını aldatanlara, gizli çekim yapanlara denk geliyorum ya da daha çok küçük yaşlarda kameranın karşısına geçip soyunanlara, çok etkileniyorum. Kopuyorum o an ve üzülüyorum.

Sizde de oluyor mu bu?

Olmuyor. 15 yasindan kucukse taraflardan biri belki o an kapatirim ama obur turlu zevk aliyorsam izlemeye devam ederim. Gerci bu durumlardan etkilenmemek icin en guzeli hikayeler bence. Kendi zihninde canlandirip istedigin sekilde heyecanlanabiliyorsun da illa izleyeceksem da pek etkilenmiyorum sosyokulturel dis etkenlerden.

  • lamira  (20.07.17 19:38:40)
lamira,

18yasindan kucukse c. pornosu statusune girdigini biliyorsun degil mi?

dagci,

bu bir endustri, insanlar para kazanmak icin bu isi yapiyorlar. cok takma, uzulme de. orada gordugun kadinlar/erkekler yilda $100k yapiyor.amaclari kisa zamanda cok para kazanmak. insana, kendi ettigini baskasi edemez derler.
  • ubi dubium ibi libertas  (20.07.17 19:58:21)
ubi dubium ibi libertas, yeni ogrendim. Kusura bakmayin gercekten. Mobilde oldugum icin duzeltemiyorum da. Gercekten ozur dilerim. Cok cok ozur diliyorum. 18 yasindan kucukse olsun 15 yasindan kucukse yerine.

:((((((
  • lamira  (20.07.17 20:01:56)
Porno izlemiyorum, duygusal gelmiyor, hoş gelmiyor.

  • MaNOfTheYear  (20.07.17 20:48:32)