[]

Hem glutensiz, hem glisemik indeksi düşük besinler & yumurtasız tarifler

Glutensiz ürünlerin çoğunda glisemik indeksi yüksek olan pirinç, mısır, vb. var.
Hem glutensiz, hem glisemik indeksi düşük besinleri & tarifleri araştırıyorum.
Yumurtaya alerjim olduğu için yumurtayı hiç tüketmiyorum.
Kinoa, chia gibi son trend ürünlerin haricinde neler kullanılabilir? Bu konuda önerebileceğiniz besinler, tarifler ve bildiğiniz bloglar, internet siteleri vb. var mı?

 
Basmati pirincinin glisemik indeksi 50'ydi sanırım, normal pirinç 70. Hem glutensiz hem glisemik indeksi düşük kaliteli bir ürün ona bakabilirsin.


  • angelus  (14.07.17 13:19:12) 
baklagil unları var


  • la noix  (14.07.17 14:07:25) 
çölyak hastalığınız mı var? gluten tüketmeme sebebiniz nedir?


  • diffarentiationation  (14.07.17 14:08:32) 
Keten tohumunu çekip un olarak kullanabilirsin. Mesela;

www.instagram.com
  • arnold schwarzeneger  (14.07.17 16:13:16) 
Merhabalar, şu an tez önerimi verdim ve yumurtasız kek çalışacağım.
Umarım bir gün sizlere ulaşan ürünün satışını da görür bu gözler.

  • pochina  (14.07.17 18:55:49) 
Merhaba, ben de bu tarz beslenmeye özen gösteriyorum. Takip ettiğim instagram hesapları şöyle: pinoeatshealthy, badeninsekeri, diet_eatclean, semaninsagliklimutfagi


  • aitlik eki alamayan  (14.07.17 20:11:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.