facebook yardım müşteri hizmetleri vs"

facebook'ta böyle bir soru sorup cevap alabileceğim mail adresi var mıdır? yardım menüsü demiyorum bakınız, iletişim gibi bir şey... sorunları size de yazayım da bilgisi olanlar yardım etsin

sorun 1: ayarlarım tam olmasına rağmen facebook aramalarında çıkmıyorum. ne yaparsam yapayım çıkmıyorum. maille arayınca bulunuyorum ancak ismen arandığımda yokum. ayarlarım ise tam buna eminim. sebebi ne olabilir

sorun 2: albümüme bir sürü yorum gelıyor. ben bu yorumları bir goruyorum bir göremıyorum. nedendir. bir bakıyorum 4 yorum dıyor, bir bakıyorum 22 diyor bir bakıyorum 12 diyor. silen falan yok ama yorumlar. bi buldurun be..

bende bazen arkadaşlarımın sayfalarını göremiyorum. o profil yokmuş gibi görünüyor. ara sıra bakım yapılıyor heralde (düz mantık), böyle şeyler olabiliyor.

aranma konusunda privacy ayarlarına tekrar göz atın ve hala devam ediyorsa networkünüzle ilgili bişey olabilir. mesela ben yurtdışındaki bir şehrin networkündeyim ve bazı arkadaşlarımı arıyorum bulamıyorum yanımdaki elemanda profili açık olmasına rağmen.
  • erim  (07.01.10 23:13:58)
1- Türkçe karakterler -özellikle "ı"- çok sıkıntı çıkarıyor. İsminizde Türkçe karakter varsa böyle bi sıkıntı yaşamanız normal.

2- Aynı albüme fotoğrafa vs. özellikle aynı kişilerden çok sayıda yorum gelince, bi sayıdan sonra uyarı almıyosunuz. Saatten dolayı soruyu anlamamış olabilirim bir de diğer açıdan cevaplamaya çalışayım; şuan açıklayamayacağım nedenlerden ötürü sayfayı yenilediğinizde yorumlarını görebilirsiniz. Olmadı show feedback kısmından yine olmadı comment e tıklayarak yorumlarına kavuşabilirsiniz/kavuşabilmelisiniz...
  • lazor  (08.01.10 02:28:11)