[]

aliexpress siparisimde neden "closed" yazıyor?

persembe günü verdiğim siparisin durumu "closed" olarak görünüyor. nedenini bilen var mı acaba?
 
sorun degil oyle yazmasi. takma.


  • baldur2  (03.04.17 16:12:28) 
@baldur2; hocam, peki kargoya verilip verilmediğini nasıl anlayacagim?


  • sfteses  (03.04.17 16:28:35) 
yazar orada. olmadi saticiya mesaj at.


  • baldur2  (03.04.17 17:13:37) 
5 dolarlık çek kullandıysan eski üye olduğunu fark etmişlerdir.


  • işimdeyim gücümdeyim  (03.04.17 17:21:00) 
hata vardir. bir haftalik siparis closed olmaz. dispute acinca o bittiginde fln yaziyor closed diye. saticiya veya aliye mesaj at.


  • jimicik  (03.04.17 17:22:10) 
@isimdeyim gucumdeyim; yani siparis iptal mi oluyor bu durumda hocam?


  • sfteses  (03.04.17 17:35:48) 
çakallık yapıp da verdiğin siparişler aliexpress tarafından iptal ediliyor. onlarda da closed yazıyor.


  • mr.goodcat  (03.04.17 18:35:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.