Rockefeller Şili'de

Rockefeler Rockefeller dedik okuduk gaza geldik, yer altında sarayda yaşıyor, dünyayı yönetiyor, dünyanın en zengini vs.
Bu video ne allah aşkına, koruması bir şeyi mi yok dünyayı yöneten adamın:

www.youtube.com

Türkiye'ye gelse kesin bi manyak sıkardı, kahraman diye gazetelere çıkartılırdı.

2-3 sene önce bu videoyu izlediğimde aşırı garip gelmişti hakkaten.

  • fyodor fyodorovic  (26.03.17 13:42:03)
ama şu an düşünüyorum da bu insanların yaptıkları işler, kurdukları sistemler ve işleyişleri artık kişiler ve isimlerden bağımsız bir hal almış. yani bu sistemin insanı aşması durumu. david rockefeller şili de bir saldırıya uğrayıp ölseydi ya da lord rotschild e manhattan da bıçağı takıp öldürseler bu aileler ne kaybedecek? ne bozulacak? hangi dişli tak diye duracak? hiçbiri. ortada neredeyse 500 yıllık bir birikim var avrupadan başlatırsak rotayı. bu insanların çoğunu tanımıyoruz bile. neden korumaya ihtiyaç duysunlar ki... ihalede tartışan mütteahhit ya da devlet başkanı falan değil bu adamlar. çok daha farklı.

  • fyodor fyodorovic  (26.03.17 14:30:11)
@ferhan hocam orası Amerika ya, o senaryo, pr dır hatta, rothschild hazretleri gelen tepkileri sinirlenmeden hoşgörüyle dinledi, not alıp dikkate alacağını da söyledi diye yandaş basında çıkmıştır hatta.

Rockefeler olayı daha doğal gibi.

Şili nedir ya, olur ya patronumun kafasına saksı düşer, seni 3 ay Şiliye tatile gönderiyorum, tüm masrafların benden dese, bi dakka biraz düşüneyim diye zaman isterim yeminle.
  • speedy  (26.03.17 14:31:16 ~ 14:35:32)
demek ki sandığımız gibi değil, sıradan basit insanlar bunlar. ben buradan bunu anlıyorum.

  • inspectorjavert  (26.03.17 14:31:47)
bu videoların öncesini bilemiyoruz yalnız. belki adam daha oraya gitmeden önce güvenlik önlemleri alınmıştır, çatılarda keskin nişancılar şu bu. öyle korumasız gezdiklerine ihtimal vermiyorum. vardır elbet bir olayı.

  • soso  (26.03.17 14:34:09)
bana da bu dünya'yı bu iki aile yönetiyor geyiği saçma geliyor. dünya'nın en zengini kim? bill gates. mark zuckerberg falan var listede. ve bu adamların hiç de öyle kirli planları yok gibi. evet güçlü insanlar etkileri vardır çoğu şeyde ama her şey bunların elinde değil. koç ailesi neyse o işte.

  • tute  (26.03.17 14:42:24)
@tute asıl saçma olan da bu zaten. bill gates nasıl o listede birinci ve dahası o listede nasıl bu iki aile yok? 1930 senesinde new york city nin göbeğine rockefeller center ı kuracaksın, içinde olduğun 100 den fazla sektör olacak ve o listeye giremeyeceksin kıçı kırık zuckerberg girecek? wtf???
upload.wikimedia.org

  • fyodor fyodorovic  (26.03.17 14:47:13 ~ 14:47:35)
Paylaştığınız vieeoları açtım sonra kendimi küçük emrah izlerken buldum. Bu rockefeller hakkaten tehlikeli adammış.

  • bigbadabum  (26.03.17 14:59:54)
kurnaz +1
protestocunun ağzına kürekle vurmak istedim asfsafasd

  • cekilmis gayfe  (26.03.17 15:10:30)
bu gerçek olmayacak kadar absürd bi olay bence. küçük bir şehrin bld. başkanı bile daha fazla koruma ile geziyor anlatabiliyor muyum?

  • drystedb efficacious  (26.03.17 15:47:38)
gözümüzde bunlar normal insanlar algısı oluşturmak için yapılan şeyler bunlar. ben o an orada en az 50 tane sivil koruması olduğunu düşünürdüm. bu arada şili'de yerine şile'de okudum 3-4 kez. ben de ne diyor bu diyorum :D

  • golgi aygıtı  (26.03.17 15:50:07)