Hayattaki hikayeniz nedir?

Beyaz yaka bir çalışan olarak hayattaki hikayemin bu olmadığına karar verdim. Yeni ve uzun soluklu bir maceraya atılmak için şu an sahip olduğum şeylerden vazgeçmem ve kendimi motive etmem gerek. Sizin hikayeniz nedir ve kendiniz için hayalini kurduğunuz o hikayenin içinde mi yaşıyorsunuz?

ben hayalini kurdugum o hayatin icinde yasiyorum evet.

  • headredhead  (19.03.17 20:39:51)
hayalini kurduğum hayatı yaşıyorum evet
mutluyum

  • basond  (19.03.17 20:43:39)
Merhaba. Ben de hayalini kurdugum hayatin icinde yasiyorum diyebilirim. Icinde bulundugum hayati elimde tutabilmek icin cok yoruluyorum lakin degiyor.

  • bedbed  (19.03.17 20:43:42)
Ben de hayalimdeki hayatı yaşıyorum, daha da üst düzeye çıkarmak için de çabalıyorum tabii ki.

  • duyond  (19.03.17 20:49:50)
sana baba gibi motto veriyorum, iyi tut:
gençsen suya atla, gözünü bile kırpma;
yaşlıysan götü kolla!

yaş 44. her boka maydanoz bir hayat yaşadım. şimdi ikinci sözü tatbik etmeye çabalıyorum, arada riskler alarak...
  • fempusay  (19.03.17 21:14:21)
Kimse hayalini kurduğu hayatı yaşamıyor, yaşadığı hayatları hayallerindeki hayatmış gibi yaşıyorlar

  • ordinov  (19.03.17 21:14:55)
hayalimdeki hayata çok benzer bir noktadayım, hayallerim aşırı yüksek değildi.

  • roket adam  (19.03.17 21:22:43)
Hayalimdeki hayatla zerre kadar alakası yok şu an yaşadığım hayatın.

  • ms brownstone  (19.03.17 21:33:41)
baya alakasız ama kötü değil. iyi de değil ama idare eder. ne istediğimi bulana kadar götürür beni ya da hiç bulamam böyle yaşamaya devam ederim.

  • peki madem  (19.03.17 21:50:51)
hayalimden daha iyi bir yerdeyim. fazla mütevaziydim demek ki

  • fallopian  (19.03.17 21:56:41)