tinder kullanmaktan çekinmiyor musunuz?

hazır aklıma gelmişken soriyim, gerçi ben çekindiğimden kullanmıyor değilim ama merak işte. mesela iş yerinde filan pat diye yan odadan biri çıksa. aşırı bi utanma olurdu bende. sizde bu ihtimal varken kullanmaya devam ediyor musunuz? nası bi cesaret var olum sizde?

Ben kullanmıyorum ama kullanmak istersem de baya çekinirim muhtemelen.

  • lcha  (09.03.17 18:59:26)
Benim telefonu arada ofisteki kızlarda alıp tinderda kızları sağa sola atıyorlar hoşlarına gidiyor hemcislerine bakmak galiba :)

tanıdığım biri çıksa niye utanayım ki , sonuçda oda yüklemiş programı kullanıyor demekki :S
  • bnmzz  (09.03.17 18:59:28)
vay be ne güzel bi samimiyet hgjghjgh haklılar bende kız olsam kızlardan hoşlanırdım :D

  • freetakilir  (09.03.17 19:00:26 ~ 19:00:52)
kullanıyorum ve utanmıyorum erkek olarak. ancak sanıyorum ki birebir tanıdığım bir kaç kadın arkadaşım ortak tanıdıkların fazlalığını görüp kullanmayı bıraktılar. demek ki başlıktaki soruya "evet" diyenler olacaktır.

  • rain when i die  (09.03.17 19:01:59)
kullanıyorum, çekinmiyorum.

mesleğim gereği çok gezip çalıştığım için pek arkadaş çevrem yok.

ons yani tek gecelik ilişki arayışında değilim. hatta bir tık ileri gidip uzun ilişki (olabilir), arkadaşlık ve aktivite arkadaşlığı arıyorum. Desperate yani çaresizce aramıyorum.

genelde eşleşilen kişiler ya cevap vermiyor ya da cevap verenler isteksiz oluyor.

birde whatsapp grubunda anlatmıştım, ağır şizofren bir ablayla facia yaşıyordum :)
  • Northern Mariner  (09.03.17 19:21:36)
ne olduğunu, ne işe yaradığını bilsem belki de. ne olduğu konusunda zerre fikrim yok.

  • blue eyes white dragon  (09.03.17 19:39:50)
Ben biri duyarsa çekinirim diye sevişmiyorum da mesela sjshgds

Elimde telefon, profilleri like'larken etraftan görünmek istemem. Ancak uygulamada birinin karşısına çıkmanın sakıncası yok. Sonuçta o da kullanıyor. Hem günümüz dünyasında internetten insanlarla tanışmak gayet normal. Zaten Türkiye'de Tinder "seks"ten ziyade "tanışalım da bakarız" amacıyla kullanılıyor, sorun yok.
  • long live rock n roll  (09.03.17 20:50:25)
yahu boku çıktı bu işin ne utanması. koca ülkede sevişen bi 1000 kişi falan kaldık onların da hepsi birbiriyle yattı, o kadar abuk subuk tesadüfler oluyor ki yapacak bir şey yok. o yüzden taktik maktik düşünmüyor kimse artık.

  • roket adam  (09.03.17 21:26:23)
ben çok fazla tanıdıkla karşılaştım.

utanmıyorum.seks ya da arkadaşlık aramanın nesinden utanayım.

çirkin olduğum için hiç eşleşme alamadım.

benden çirkin arkadaşım sürekli eşleşme alıp 5 günde 5 farklı kadınla sevişmiş.şansımı sikiyim :((
  • iste o bendim  (09.03.17 21:35:38)
Ne utanıcam, tanıdığım çıkarsa basıyorum superlike'ı. Eğlenceli oluyor hatta.

Bir de niye utanacaksın ki? Herkes bir şekilde birisini arıyor sonuçta. Bu mantıkla barda bi kıza yaklaştığında alakasız bir yerde tanıdık görsen de utanacaksın.
  • noluyo yaa  (09.03.17 22:31:56)
Utanan çok insan olduğunu biliyorum. Tanıdık birini gördüğümde güzel çirkin demeden direk beğeniyorum, eğer eşleşme olursa yada yüz yüzeyken bahsederse aslında ondan ne kadar çok hoşlandığımdan ama bir türlü açılamadığımdan bahsediyorum.

  • Crowley  (09.03.17 22:32:41)
Hayır, neden çekinesin.

  • arnold schwarzeneger  (10.03.17 10:01:27)
Neden çekineyim yahu bedenimi satışa mı çıkarıyorum.

Burada veya sözlükte de bir sürü insan yalnız olduğu için çeşitli arayışlara giriyor, onlar da utanmıyor ve bence utanacak bir şey de yok bunda.

Tanıdığım biri çıktığında yakın arkadaşımsa Super Like atıp geyik yaparım herhalde ama normalde de yürüyebileceğim biriyse beğenir geçerim.
  • chicha  (10.03.17 10:55:04)
Ben çekiniyorum ordan eşleştiğin biriyle sonra iş hayatında yada arkadaş ortamında karşılaşmak gibi bir çekincem var

  • wishboneash  (13.03.17 17:39:07)