söğütlü çeşme -> brandium rezidans -> kamil koç term. (hatboyu bulv.)

söğütlüçeşme metrobüs durağından brandium rezidansa toplu taşımayla nasıl geçerim? ortalama yol toplu taşımayla ne kadar sürüyor? sanırım 320a götürüyormuş ineceğim durağın ismi çok faydalı olur.

brandium rezidanstan hatboyu bulvarında (ümraniye) bulunan kamil koç terminalinin yakınlarına yine toplu taşımayla nasıl gidebilirim?

otobüs hat kodları ve ineceğim/bineceğim durak isimleri çok faydalı ve yeterli olacaktır.
teşekkürler şimdiden.

söğütlüçeşmeden brandium'a 320a getirmez. oradan geçmiyor bile :)
söğütlüçeşmeden 19Y'ye binip brandium'da inebilirsin.

kamil koç'un oraya giden direkt otobüs bilmiyorum. tavsiyem, söğütlüçeşme'den 14şb'ye bin. ataşehir migros'a geldiğinde in ve taksiye bin. oradan en fazla 10 lira falan yazar.
  • 1shot2shots  (09.03.17 16:22:31)
320a söğütlüçeşmeden geçmiyor.
19es
14ak
19y söğütlüçeşme brandium arası. gümrük durağında inebilirsin.
bu arada mobiett applikasyonunu indirirsen kalan yolu da bulabilirsin.
  • Kenboi  (09.03.17 16:27:37)
Brandiumun durağı "kayışdağı-dudullu caddesi" durağı oluyor.

Hatboyu bulvarı dediğiniz dudullu terminalinden bahsediyorsunuz sanırım. Ona da kadıköy rıhtımdan kalkan 13 numaralı otobüs gidiyor sadece. Onun durak ismi de "kuzey yanyol" sanırım.
  • filipis  (09.03.17 16:44:44 ~ 16:51:08)
mobiett'de 320a'nın durakları arasında uzunçayır metrobüs durağı yazıyordu pardon tamam. :)

arkadaşlar bu arada brandium rezidans'tan kamil koç terminaline geçicem söğütlüçeşme'den değil.
  • seksli harf  (09.03.17 17:16:21)
kamil koçun yeri biraz içeride kalıyor. taksi mantıklı. aksi türlü 30 dk yürüme yolu var.

  • Kenboi  (09.03.17 18:14:16)