Spora haftada kaç gün gidilmeli.

Yeni başlıyorum da. haftanın 3 günü yeter mi

Her gün.

  • dissendium  (17.02.17 21:34:19)
Haftanın 5 günü çalışılmalı; 3 günü yoğun 2 günü hafif.

  • angelus  (17.02.17 21:36:10)
Erişebildiğin bütün fitness ekipmanını listele. Bunların yettiği ya da ikame etmede kullanıldığı birkaç program şablonu edin. Hedefine ve programların vaatlerine göre mukayese et, birini seç. Birkaç ay sonra hedeflerini gözden geçir. Vs vs.
Ben olsam her gün gitmem. Bacak çalışacaksam bir değil iki gün dinlenirim. Göt kasıma kadar hepsini içeren bir program edinirim. Brad pittin fight clubtaki haline gelince ben oldum der ve bırakırım.

  • kargn  (17.02.17 21:44:05)
3 dolu 1 boş 2 dolu 1 boş olabilir. sporda çalışmak kadar dinlenmek de önemli. hem vücut hem de kaslar için. ayrıca çalışma süresini de 75 dakika olarak ayarlamaya özen göster, fazlası zarar. ve tavsiyem toz kullanma, beslenmene dikkat et ve ihtiyaçlarını doğal yollardan elde etmeye çalış.

  • usesoap  (17.02.17 22:06:43)
Başlangıç için 3 gün yeterli.

  • peggy  (17.02.17 22:59:56)
min 4 gun bence

  • chavezding  (17.02.17 23:03:32)
3 gidiyorum pzt çrşmba cuma 1 seneden fazla oldu. sakatlık harici hiç aksatmadım. güzel sonuç aldım, gayet yeterli bence. zayıflama(yağ yakma) derdim olsa angelus'un dediği gibi yapardım.

  • hasmetizm 2046  (17.02.17 23:31:54)
@kargn +1 bir gün git bir gün dinlen ve bacaktan sonra mutlaka iki gün dinlen. Bir ay böyle devam et. Araştır vücudunu tanı ve ona göre ayarla günlerini. Unutma, kas çalışırken değil dinlenirken büyür. O yüzden dinlendir kaslarını.

  • sylr  (18.02.17 02:40:14 ~ 02:40:34)