Geçen haftalarda yardım ettiğimiz, başarılı çocukları...GÜNCELLEME 8

HEDEF: 400
TOPLANAN: 550

HERKESE TEŞEKKÜRLER ^^

... olan anneyi hatırlıyor musunuz?

Hatırlamıyorsanız:

www.eksiduyuru.com

Bu çocukların kırtasiye ihtiyaçlarını (çanta, kalem, defter, silgi vs) gidermeye gönüllü biri çıkmıştı ancak bu arkadaş ne yazık ki her seferinde bu sorumluluğunu öteliyor ve ötelediğini de ancak ben "gönderdiniz mi?" diye sorduğumda öğrenebiliyorum. Çocukların bu ihtiyaçları birilerinin keyfi durumlarına kalsın istemiyorum. Aramızdan bu çocukların kırtasiye ihtiyaçlarını en geç bugün yarın karşılayıp göndermeye gönüllü olan biri çıkar mı? Çünkü inşallah çıksın. :(

Güzel haberlerinizi bekliyoruz. <3

Aklıma gelenler:

okul çantası
kalem kutu
defter
silgi
kalem
cetvel
tükenmez kalem
renkli kalemler
minik not defteri
boya kalemi
pastel boya
sulu boya
keçeli kalem
postit
resim defteri
el işi kağıtları
flüt
etiket

Çocuklar da şöyleydi:

Sibel 15 yaş
Gökhan 16 yaş lise 3
Ferhat 14 yaş
Erkan 20 yaş lise (Erkan geç başlamış)
Kader 12 yaş

EDIT: Bu listenin her bir öğrenci için alınması ve tek bir kişi tarafından karşılanması maliyetli olabileceğini söyledi bir arkadaş. Haklı da. Bir iki arkadaş da maddi destekte bulunmak istediğini söyledi. Dolayısıyla para toplayıp bolca kırtasiye malzemeleri almayı hedefledim. Hedefimiz de 400 TL olsun dedim. Son tarih de Çarşamba olsun örneğin. 3, 5 TL, kim ne yollamak isterse bana ulaşabilir.

Fotoğraflar, fişler sonradan paylaşılacak.

Çok sevgiler, teşekkürler.

Modlar, Çarşamba gününe kadar üstte sabitleyebilir misiniz?

GÜNCELLEME
1- İsminin anonim kalmasını isteyen bir kullanıcı iki çocuğun okul çantası ihtiyacını karşıladı.

2- İsminin anonim kalmasını isteyen bir kullanıcı 50 TL yolladı.

3- İsminin anonim kalmasını isteyen bir kullanıcı 50 TL yolladı.

4- İsminin anonim kalmasını isteyen bir kullanıcı 50 TL yolladı.

5- İsminin anonim kalmasını isteyen bir kullanıcı 50 TL yolladı.

6- İsminin anonim kalmasını isteyen bir kullanıcı 50 TL yolladı.

7- İsminin anonim kalmasını isteyen bir kullanıcı 100 TL yolladı.

8- İki arkadaşım da 100 + 100 olacak şekilde 200 TL yolladı.

Konu kilit ^^ <3

Duyurular bir ay sonra silindiği için soru şeklinde düzenledim.
  • dessy  (16.02.17 11:07:40)