[]

Maximiles mi, Miles&Smiles mi?

Halihazirda miles&smiles kullaniyorum ama hic avantaji yok.
Thy'den ankara gidis donus bilet aldim, 80 tl vergi odedim. :( e ne anlami kaldi? Bi de thy'de yer sinirli malum. Yurtdisi da avantajli diil.

Maximiles kullananlardan yorum alabilir miyim? Yilda 1-2 kez yurtdisina cikiyorum bu arada.
Gerci kendim cevaplamis gibi oldum:)
Kart ucretleri ne kadar bilen var mi?

 
miles&smiles harcama yaptiginda mil konusunda cok avantajli. uygulamada surekli surdan su kadar alisveris yap su kadar mil diyor ve harcamanla beraber avantajli oluyor. ayda 30 bin harcarsan business gidis donus bile alabilirsin. (biraz kinaye icerir) tek ucusla kalmayacaksin yani. alisveris sart.


  • tiredpanda  (02.02.17 12:00:16) 
millerinle sezon dışında bilet alırsan çok karlı olmuyo. sezon dışında zaten 50-60 liraya bilet bulunuyor. neden mil harcayıp üstüne bi de 36 tl vergi ödeyesin ki.

biletin pahalı olduğu dönemlerde mil ile bilet almak daha mantıklı. mesela 1 mayıs tatil olduğu için 28 nisan cuma akşamına bilet aldım ben millerle. 3750 mil + 36 tl vergi ödedim. aldığm uçağın bilet fiyatı 350 tl'ydi.

soruna cevap verecek olursan miles&smiles iyidir. bol bol kampanya yapar iyi mil kazandırır.
maximiles'da sanırım 50 bin tl harcamaya 50 tl puan veriyormuş. kullanmadığım için detaylı bilgim yok.
  • spirit crusher  (02.02.17 12:21:45 ~ 12:22:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.