[]

İnternetteki "alternative" muhabbeti neydi dünkü?

Merhabalar

Dün birçok yerde bu lafla ilgili şeyler vardı. Nedir tam olarak?


 
"alternative fact" ise söyledigin, trump a atıf yapiyor. trumpa göre yalan yok, alternative fact var.


  • thewizardofearthsea  (24.01.17 18:15:38) 
www.buzzfeed.com

Trump'ın basın sözcüsü, rakamlar ve fotoğraflar tam aksini gösterdiği halde Trump'ın yemin etme töreninin tarihteki en büyük katılımın sağlandığı yemin töreni olduğunu iddia etti. Danışmanı Kellyanne Conway de bunun yalan değil de bir "alternative fact" olduğunu iddia edince epey eğlence çıktı.
  • fotrsapka  (24.01.17 21:29:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.