Kedimin patisinin izini almak

Kedimin pati izini dövme yaptırmak istiyorum, patisinin izini çıkartmam lazım. Bunun için iz alırken detaylı iz çıkartabilecek, fazlaca sulu ve yoğun olmayan, işim bittikten sonra da kolaylıkla hayvanın patisinden temizlenebilecek, kalanı yaladığında sıkıntı doğurmayacak hangi çeşit boyalar var? Neleri kullanabilirim alternatif?

Aklıma gelenler gıda boyası ve parmak boyası ama gıda boyasının dokusundan emin olamadım.

mürekkep iyidir. zaten bi kolonyalı mendille çıkabildiği kadar çıkar. gerisi de yürürken çıkar kendiliğinden.

  • bohr atom modeli  (27.12.16 17:27:43)
Akrilik boyalar su bazlı olduğu için kolay temizleniyor.Yani insan teninde öyle:)
Tüylere bulaşınca nasıl oluyor ya da zararı var mıdır onu bilemiyorum.
Ama gıda boyası fln daha çok kalır sanki onu çıkarmak daha zordur.

edit: söyle bir link var;

www.thecatsite.com

Kurumadığı sürece çıkıyor akrilik boya sanırım,nemli bezle fln.
  • demoniclewinsky  (27.12.16 17:31:10 ~ 17:33:54)
Kalan mürekkebi yalayacak hayvan patiden sıkıntı doğurmasın? hiç yatmadı kafama mürekkep işi be O.o

  • kaymaktutmayansicaksut  (27.12.16 17:32:11)
Gıda ve parmak boyasını bilmiyorum ama guaj boya da olabilir, su ile temizlenebilir. Yalnız tüylerde hafif bir renk kalabilir, zamanla çıkar.

  • peggy  (27.12.16 17:33:58)
ya ne romantiik
minnoş bi kediyse yani boyayı silmenize izin verecek kadar sakinse patisinin izini aldıktan sonra bebekler için kullanılan ıslak mendiller iş görür.

  • matilda  (27.12.16 17:57:24 ~ 18:00:32)
Crayola'nın ürünleri çocuklar yer diye zararsız maddelerden yapılıyor. Hepsiburada'da filan farklı Crayola ürünleri var. Mesela şu uygun olabilir gibi geldi bana:

www.hepsiburada.com
  • inawen  (27.12.16 18:06:12)
Normal murekkeple alin izini. Sonra islak mendille silerseniz. Kalani yalasa bile hicbirsey olmaz garanti veriyorum.

  • innerbliss  (27.12.16 20:29:03)