Dağ Bisikletçisi Nasıl Olunur?

Çok fazla bi spor geçmişim yok. 18 yaşındayım ve böyle değişik bir sporla ilgilenmek istiyorum düzenli olarak.

Yani böyle bisiklet konusunda kendimden emin olayım, dağ bayır kaptırıp kolayca inebileyim.

B-twin marka bir dağ bisikletim var ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yani bisiklet sürüyorum elbet ama dediğim gibi biraz ekstrem aşamaya geçmek istiyorum. Bunu bir eğitimi filan var mıdır veya kendi başıma kaşı gözü yarmadan nasıl öğrenebilirim?

iniş dediniz. viraj çalışmaları, engebeli arazide iniş püf noktaları vs. vs. redbull'un vardır sanırım bu tür videoları. izleyerek de bakabilirsiniz. sağlam inis yapacaksanız, onların bisikletleri daha özel oluyor.

  • evimin paspasi  (21.12.16 07:24:43)
freeride deniliyor bahsettiğin şeye.. bunun için gruplar var büyükadaya uludaga kazma kurek gidip parkur yapıyorlar kendilerine. takıl onlara işte.

  • zenc  (21.12.16 09:01:08)
Downhill

en.m.wikipedia.org

Bu yıl içinde Erciyes dağında dünya çapında bir yarış yapıldı. Yalnız maddi anlamda biraz yorabilecek bi spor.
  • la rana  (21.12.16 09:36:43)