[]

Mobil Facebook App. - "Virüs" Uyarısı Sıkıntısı

Cep telefonu uygulamasındaki Facebook'ta herhangi bir bağlantıya tıkladıktan sonra, sayfa içinde bir yerlere dokunur dokunmaz saçma sapan reklamımsı gibi bir uyarıya yönlenen ve bağlantıdaki habere bir türlü ulaşamayan, 70 yaşında bir Facebook canavarı olan anneannemin canı bu işe çok sıkılıyor. Bende de aynısı oluyor ama ben bir kez o uyarıyı kapatıp, tekrar aynı bağlantıya tıklayınca o lanet şey tekrar çıkmadığı için çok sorun etmiyorum. Ama anneannemin telefonda yüz kere de olsa o uyarı çıkıyor. Ne yapmak lazım? Sanki Google ile ilgili bir sorun gibi geldi bana ama çok da emin değilim.
 
Facede verilen bağlantıların çoğu zaten bu amaç için var.faceden o bağlantılara tıklamasın. Çözümü bu...


  • loae haled  (19.12.16 01:31:32) 
reklam amaçlı bağlantılar değil ama tıkladıkları, takip ettiği haber sayfalarının vs. bağlantıları...


  • vercingetorix  (19.12.16 01:47:05) 
Demek istediğim de o zaten.


  • loae haled  (20.12.16 01:18:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.