Küçük bir yardım.

İlgisi olan erkek bir şekilde yazar mı?
Yani elinde fırsat varken yazmıyorsa ilgisi de yoktur herhalde değil mi? Boşa bekleyip kendi kendini ümitlendirmek doğru olmaz.

İlk mesaj kız tarafından atıldı, "tamam haber veririm" gibi bir yanıt da yazılabilecekken ilgilenildi "birlikte hallederiz ben sana yardımcı olurum gibi" bir cevap geldi çocuktan.
Konuşmanın arkasından mesajlaşıldı biraz o arada ağız arandı yalnız mıdır, değil midir diye, bu kısmı başlatan erkek tarafı bu arada.
ileriki günlerde haberleşilmek üzere konuşma bitti.

O gün bugün ses seda yok. Diyoruz ki niyeti olsa arada bir şey yazar, konuşmak ister.
Kız da diyor ki zaten ilk mesajı ben attım bir de ne oldu ne yapacağız diye bunaltmak istemiyorum.
Fakat mesajlardan sonra hafif bi ümitlenme söz konusu sanki.

Net olarak soru şu: Erkekler (tabii ki kişiye göre değişir ama genel olarak) ilgi duyduğu insanla konuşmaya bahanesi varken bunu kullanır değil mi?

Kız bunu yaptı mesela durup dururken alakasız bir mesaj attı muhabbet oradan yürüdü ve tıkandı kaldı şimdi.

(Cevaplara geç bakabileceğim için tikler geç gelebilir, şimdiden sağolun)

Çocuk ya gerçekten çocuk ya da dananın önde gideni.

Bi kız bana mesaj atacakta ben o kızı ılgısız bırakıcam. peeh.

BAska cocuklara yelken acınız.
  • anonymice  (13.12.16 17:31:26)
Kesinlikle kullanır.

Yalnız muhabbetin nasıl ilerlediğini bilmiyoruz, ilk mesaj değil de, son mesaj önemli. O da senden bekliyor olmasın?
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (13.12.16 17:34:47)
Hoşlanılan kızla konuşma fırsatı olan erkek mutlaka yazar

  • fuzzy olmak istemistim  (13.12.16 17:34:50)
Fırsatı olan erkek mutlaka yazar.

  • dostlarorkestrasi  (13.12.16 18:19:33)
ben hoşlandığıma hiçbir şey yazamasam naber yazarım. bi şekilde iletişime geçerim

  • cekilmis gayfe  (13.12.16 19:07:56)
Kız pek güzel değilse zamanını bekleyecek.

  • arnold schwarzeneger  (14.12.16 11:14:16)
İkisi de orta halli tipler. Kızın hali vakti (eğitim, kılık kıyafet) çocuğa göre biraz daha iyi.
Zaten edilecek yardım için de şu iki gün içinde iletişim kurulması gerekir, olmazsa pek sallamadı diyerek üzeri kapanacak. Haber gelirse ilerleme olur.
Kızın niyeti ciddi bir ilişki değil ama çocuğu henüz tanımıyor neye nasıl tepki verir bilmiyor, yanlış da anlayabilir.
Karışık işler ya zaten yanıtlarla da tescillediği üzere ümit bağlamaya gerek yok, niyet olsa şimdiye kadar çoktan adım atılırdı.
Cevap veren herkese teşekkürler.
  • Dağcı  (14.12.16 11:44:14)
kesinlikle yazar. sonuçta global dünyadayız ve modern teknolojilerle doluyuz. insan banyo yaparken bile istediği kişiye mesaj atabiliyor imkanlar sayesinde. yani "meşguliyetin" (45 saat kesintisiz uyumak gibi ekstrem durumlar hariç) hiç bir bahanesi olamaz.

  • matrix  (14.12.16 18:19:43)