saat&saat değişim

Bugün bi saat aldım kendilerinden ancak kim gördüyse 'eh işte' falan yaptılar. Soğudum saatten. Ayrıca küçük kadran çalışmıyormuş biraz önce farkettim. O da cilası oldu.
Yarın götürsem başka bi model ile değiştirebilir miyim?

mağazadan aldıysan 7 internetten aldıysan 14 gün içinde değişim hakkın var.

ayıplı olduğunu düşünüyorsan mağazaya götür. almazlarsa tüketici hakem heyetine gidersin.
  • paintov  (21.11.16 01:03:02)
burada arkadaş ayıplı olarak demiyor, sadece şekilmiş kadranı yani bozuk değil anladığım kadarıyla.

ya hocam yanlış anlamayın ama milletin kötü yorumu yüzünden niye beğenerek aldığınız ürünü değiştiriyorsunuz? millet bugün bok gibi dediğini yarın yere göğe sığdıramaz. anlamıyorum şunu, beğenmediyseniz ya da içinize sinmediyse de neden aldınız ki?

blink atın isterse bir de buradakiler baksın.
  • kurnaz  (21.11.16 01:04:53)
Mağazadan aldım. Yarın kutusu, faturası ile götüreyim madem

  • sylow  (21.11.16 01:05:05)
@kurnaz kadran normalde çalışması gerekiyor. Görsel değil yani

  • sylow  (21.11.16 01:06:12 ~ 01:15:41)
Saat bu: www.saatvesaat.com.tr
Sol kısım da saati göstermesi gerekiyor. Hatta satıcı ayarladı verdi ancak çalışmıyor

  • sylow  (21.11.16 01:10:14)
@sylow

ben beğenmedim ama siz beğendiyseniz takın güzel güzel kim karışır kime ne. saat şu anda aksesuar sadece, millet sanki kadran mı kullanıyor? sen kendini iyi hissediyorsan kullan.

eğer bozuksa tek saniye düşünmeden değiştirin. dilerseniz aynısını diğerseniz başkasını alın.
  • kurnaz  (21.11.16 01:13:55)