Wix"ten domain almak

Şimdi adamlar kampanya yapmış ayda 13 liraya domain ve hazır template veriyorlarmis. Anlamadiçin nokta hosTing dahil mi? Ayrıca mail için ayda 4 dolar mi vericem nedir ne değildir kullanan vardır elbet bi aydinlatsaniz sukela olur

hosting dahildir muhtemelen.
ama tavsiye etmem pahaliya geliyor verdigin rakamlara gore.

simdi godaddy'den yeni domain alsan 8-10TL (yeni domain aldigin icin) sonraki yillarda 30TL civarinda odersin.

hosting, tek site icin baslangic fiyati ortalama 20TL/yil
mail icin falan ekstra odemezsin.

wix'in avantaji hazir temalar sunmasi. onun yerine wordpress kueabilirsin (ucretsiz)
tema icinse ucretli/ucretsiz pek cok alternatif var. ucretliler 30-50$ araliginda. bu ucret bir sefere mahsus.
  • enaz3kedi  (03.11.16 00:47:20)
şuradan bak fiyatlara bence çok kaliteli ve ucuz. ben 99 luk yıllık hostingden aldım 4 sitem var içinde.

guzel.net.tr

bende eu ideal var.
www.guzel.net.tr
  • kurnaz  (03.11.16 01:20:09)