eski model 13" laptop var mi?

merhabalar. kisitli internetimle detayli arastirma yapamadigim icin duyuruya sorayim dedim. bana ucuz yollu kucuk bilgisayar lazim. macbook olmaz. bu windows os'lu ultrabooklar cikmadan once hdd'li falan kucuk ekranli laptoplar var miydi? tabi cok da eski olmamali, bi kac upgrade(ssd,ram) ile gunluk kullanimi yapabilecek durumda olmalo.

kücük ekranlilar genelde 10-11 inch ekrandi.

sunun gibi sifirlari almaniz daha mantikli

www.bimeks.com.tr
  • kurnaz  (30.10.16 19:01:14)
acer aspire s3 kullanıyordum şimdi iş yerinde bıraktım orada kullanılıyor pilini değiştirdim ilk günki gibi oldu tavsiye ederim bulabilirseniz.

  • c1b2k3  (30.10.16 19:01:43)
Düşünürseniz elimde hp dm1 4110et var bakabilirsiniz netten özelliklerine

  • kaledekiyalnizlik  (30.10.16 19:07:27)
@kurnaz

netbook degil, yani intel atom degil de biraz daha guclu bi islemcisi olsun istiyorum. sifir almayacagim zira bana 3 ayligina yurtdisindayken kullanmalik mobil bi sey lazim. kendimde i7 islemcili bi laptop var halihazirda ama hem hantal, hem calinmasindan korkuyorum.

@c1b2k3 butcemi asiyor.
  • icim urperiyor  (30.10.16 19:08:25)
thinkpad x serisi var. 12 inch falandi sanirim. eski modeller hem ek donanimla guncel tutulabilir hem de kirilmaz catlamazdir. klavyesi su gecirmezdir.

edit: x201 mesela aradigin bilgisayar olabilir.
  • hopeless  (30.10.16 19:09:33 ~ 19:12:44)
yurtdisi avrupa usa ise oradan alin.

ben asus transformer aldim, 150€ ya sifir. 2 gb ram, 32 gb hafiza var, 10€ ya 32 gb sd kart aldim tkatim bir de. 10 saat pil omru dilersem sadece tablet olarak kullanabilme sansim var. 10.1 ekran.

benzer urunleri ucuza sifir alabilirsiniz.
  • kurnaz  (30.10.16 19:13:03)