[]

İzmir -> Eskişehir hangi rota? Mola yeri?

Arkadaşlar İzmir'den arabayla Eskişehir'e giderken Kütahya yolundan mı yoksa Afyonkarahisar yolundan mı gitmek lazım? Google Maps'e baktım, bu iki alternatifi gösterdi.

Yolda mutlaka durun diyebileceğiniz mola yerleri var mı? Örneğin Salihli'den geçerken odun köfte yemek gibi :)

Eskişehir'de neler yapılabileceği ile ilgili çokça bilgi var duyuruda ama yine de önerilere açığız.

 
Ay yol ustunde mi bilmiyorum ama pinarbasi alabalik var. kutahya afyon arasi bir yerde. Buyuk menderes in dogdugu yer.. cam gibi bir su.


  • kuehles blondes  (24.10.16 12:30:27) 
Çibörek yiyecekseniz overrated Papağan yerine Kırım Tatar Çibörek Evi'ne gidin(Odunpazarı Evleri'nin orada)


  • adaletin eli  (24.10.16 12:35:52) 
kutahya uzerinden gel hocam daha iyi yollar. anadolu turizm fln da ordan geliyor.
izmirden kat ve kat soguk burasi, ona gore mont getirin.
ciborek alternatifi yine odunpazarina yakin hasan polatkan caddesinde eskisehir ciborek evi var, bence kirim tatar ciborek'e gore bir tik daha iyi.
  • jedilance  (24.10.16 13:02:48) 
Tamamdır not ediyorum hepsini, teşekkürler :)


  • orient blue  (24.10.16 13:46:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.