Önerebileceğiniz Fitness&Body Building IOS Programları

Arkadaşlar Merhabalar,

Body Building'e başladım. 2 aydır gerçekten düzenli olarak gidiyorum. Tabii hayatımız spor salonlarında geçti. Her türk gencinde olduğu gibi mazeret üreterek hiç bir zaman istikrarlı bir şekilde gidemedim :)

şimdi ise olayı ciddiye alıyorum. spor salonundaki hocalarının gelişi güzel çalışma programlarını değil kendi hazırladığım programımı uyguluyorum.

bana önerebileceğiniz, hem içinde bir çok egzersizi barındıran hem de kişisel gelişimi takip edebileceğim hem de kendi hazırladığım haftalık programı ekleyebileceğim ios için bir komplike app var mı? ücretli olup olmaması önemli değil ?

şimdiden teşekkürler.

Ben iMuscle 2 kullanıyorum. 1'i var mı ya da varsa nasıl, hiç bir fikrim yok :) Paralıydı, indirimden almıştım bu arada.

App'de insan vücudundaki kasların şemasını görebiliyorsun 360 derece olarak. İstediğin kasa dokunduğunda o kası çalıştırmak için yapabileceğin hareketleri animasyon olarak gösteriyor. Spor salonunda veya evde çalışabileceğin türde ve çeşitlilikte hareketler mevcut. Yani makina, dumbell veya plates topu vb kullanarak kası çalıştırabileceğin hareketleri gösteriyor. İstediğin hareketleri seçip kendi workoutlarını oluşturabiliyorsun. Takip falan da edebiliyorsun da ben sadece workout oluşturmak için kullanıyorum o yüzden detaylara inmedim. Hazır workoutları da var ama onlara da bakmadım. Tavsiye ederim.
  • kfk  (17.10.16 13:34:05)