Asla bana bakmaz dediğiniz bir kadınla birlikte olabildiniz mi?

Merhaba arkadaşlar;
Çok alımlı,çekici bulduğunuz ve birlikte olabilmenize ihtimal tanımadığınız biriyle birlikte oldunuz mu hiç? Yoksa bu sadece filmlerde mi olur?

Birlikte olmaktan kasıt fiziksel mi? Gerçi bende ikisi de olmadı. :D

  • pomknos  (27.09.16 01:05:15)
çok alımlı çekici değildi ama sosyal konum, yaş farkı gibi sebeplerden olmaz dediğim biriyle birlikte oldum. beni aşar diye düşünüyordum yani. gayet de cort çıktı. ben ayrıldım hatta.

  • icim urperiyor  (27.09.16 01:06:18)
@meyal sığ düşünmüyorum. Kastım salt fiziksel "üstünlük" değil.

  • spartamed  (27.09.16 01:22:46)
Sadece filmlerde olur

  • rojhat  (27.09.16 01:26:16)
mümkün değil çünkü kafanda bu fikir varsa o kişiyle arana bir duvar örüyorsun. yolda gördüğün bi ünlü biriyle muhabbet edememek gibi. gider selfie çekersin anca, kem küm eder rezil olmadan ayrılırsın.

oysa herhangi biri gibi yaklaşıp tanımaya çalışsan çok daha kolay olacak.
  • sttc  (27.09.16 01:36:01)
birlikte olma şansım oldu ama istemedim. hatunu beğenmiştim ama onun gözü yükseklerdeydi. bi kaç kişiyle denedi zengin piçi çıkınca bana doğru sorti yapmaya başladı ama yüz vermedim. hala arkadaşız. hatun evlendi amk. yani zaten ortalama üstü hatunların gözü yüksekte oluyor. son çare efendi düzgün kendi halinde tiplere bakıyorlar.

  • ergenpezeveng  (27.09.16 01:40:15)
Rojhat +1
Hayatımız filmlerden ibaret değil mi zaten. Bir de şöyle bir söz vardı. Erkekler niçin evlenemeyecekleri kızların peşinden koşarlar, köpeklerin kullanamayacakları arabanın peşinden koşması gibi... İşin özeti. Acı ama gerçek.

  • tayfun27  (27.09.16 04:25:19)
evet. hatta aklınıza hayalinize gelmeyecek insanlar bile bir gün sizi isteyebiliyor. ne güzellik ne statü ne yaş hiçbiri engel değil.

  • gijilti  (27.09.16 04:30:47)
eski sevgilim :D yuh amk bakmaz bana bu dedim. sonra kendi açılmıştı bana. kendinizi pek ezmeyin derim.

  • tute  (27.09.16 05:25:25)
bir kaç kez oldum, hatta yolda "yuh amk bi karıya bak bi herife bak" diye söylendiklerini duydum, kızamadım bile söyleyene adfgsdfg

Google'da bile "kendimi şanslı hissediyorum" butonu var, neden olmasın...
  • kimlanbu  (27.09.16 08:36:21)
evet. üniversitede okulun en güzel kızı dedikleri kızla çıkmıştım. biraz kendine güven gerekiyor sadece.

  • safepassage  (27.09.16 09:25:54)
oldum, sttc'ye katılıyorum, kendini kimseden aşağıda görme

  • mirty  (27.09.16 09:41:44)
Ünide vardı öyle bir kız açılmaya bile cesaret edemedim öyle güzel bir kızdı :D

  • gozu acik sevisen yahudi  (27.09.16 10:31:33)
Asla bana bakmaz dediğim bi kadınla hayatta işim olmaz lan.

  • chiper  (27.09.16 22:16:34 ~ 22:16:47)
Evet, filmlerde oluyormuş sadece :((

  • spartamed  (02.10.16 00:47:37)
Hiçbir kadın için "asla Bana bakmaz" demedim.

  • yirmisantim  (02.10.16 00:54:14)
Metin Hara denen adam Adrina Lima'yla çıktı ya la

  • rojhat  (12.07.17 03:00:18)
şu anki sevgilim öyle benim için, üç ay oldu hala inanamıyom, soruyom her gün "şşş cidden seviyon mu" diye. ilk hamleyi o yapmıştı zaten, yoksa benim aklıma bile gelmezdi birliktelik, hani o yönde bi teşebbüste bile bulunmazdım. aklımın aha şorasından bile geçmezdi, imkânı yok, sıfır. bi "acaba?" diye bile sormazdım.

tamam çok seviyorum ve benim için dünyanın en güzel kadını ama "bakmaz" dememin öncelikli sebebi benim tırtlığımdı esasen. yani "bu kadın efsanevi bi hatun, bana bakmaz" değil de, "turşu bidonu gibi herifim amk, bu kadın bana sümüğünü bile atmaz" gibi düşünüyodum.

bu bakış açısı da pek sağlıklı değil ama tabii, belli bi seviyede özgüven ve cool'luk lazım, yoksa uzun vadede karşı taraf bu tavra alışıp "harbi mal bu lan" diyebiliyo, tecrübeyle sabit.
  • der meister  (12.07.17 03:13:43)