[]

d&r ürün stoğunu nasıl öğrenebilirim ?

merhaba, d&r dan kitaplar almak istiyorum ama hangi subede hepsi bulunur bir fikrim yok. nasıl öğrenebilirim ?
 
bir şubeyi arayarak


  • cekilmis gayfe  (30.08.16 18:23:19) 
mağazaları telefon numaraları ile arayarak öğrenebilirsiniz. sitelerinde numaralar mevcut ve aradığınızda da tek tek stok sorgulayarak yardımcı oluyorlar.

ama d&r'ın stok sistemi çok sağlıklı değil ne yazık ki. sistemde var gözüken ürün olmayabiliyor çoğu zaman mağazada.

bu sebeple telefondaki arkadaştan istediğiniz ürünlerin gerçekten rafta olup olmadığına ayrıca bakmasını isteyin.
  • islergucler2  (30.08.16 18:23:33 ~ 18:25:00) 
Online sipariş vererek bu sorunsala gerek kalmaz.


  • funl  (30.08.16 18:44:17) 
yurtduşında yaşıyorum benm yerime arkadaş alacak o sebeple aramam mümkün değil. internetten kaç günde geleceği konusunda bilgim yok. onu bir öğreneyim.


  • burchak  (30.08.16 19:43:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.