batı karadeniz kıyısına giden var mı? (romanya & bulgaristan)

constanta ve varna veya burgas'a gitmeyi düşünüyorum. buralara giden var mı? hangisi daha güzeldir sahili daha iyidir? varna mı burgas mı? constanta'ya kesin gidicem gibi duruyor. constanta'dan buraya doğrudan otobüs var mıdır yoksa bükreş'e geri mi dönmek gerek? ayrıca buralarda kalacak yerler de söyleyebilirsiniz.

varna yakınlarında balçık denilen bi yer var , yani sahil boyu düşün 3 4 km uzunluğunda komple plaj belki 10 tane 15 tane cafe bar restaurant var, fiyatları çok uygundu, plajı güzeldi. varnayla karşı karşıya kalıyor,(sağdan sağdan gidersen zaten varna sahile çıkıyorsun) varna gece hayatından çok ağır basıyor, bu balçık daha relax sakin biyer

köstenceye çok gittim, plaja gitmedim ama şehir olarak benim hoşuma gitmedi pek. romanyada ana caddeden bi arka sokaktan yüreyeyim dedin mi direk çapulcular çingeneler falan çıkıyo karşına, bir çoğu türkçe biliyor, şekilsiz şekilsiz tipler, 3 4 sefer gititm, bişey olmadı.
varnayada gittim 2 kez sahile gitmedim sadece, şehir olarak güzel şehir.fiyatların biraz yüksek olması muhtemel, çünkü bulgaristanın en önemli turistik yerlerinden birisi
  • killerbee  (22.08.16 21:21:19 ~ 21:33:53)
varna +1

  • cekilmis gayfe  (22.08.16 21:45:03)