Sizinde kediniz böyle vahşi mi ?

Annesini tanıyorumda babası vaşak olabilir :) Sevemiyoruz keratayı.

sendvid.com

@keskulpesent

Aynen bende uyumaya yakın o mayışık haliyle şekilden şekile sokup sevebiliyorum anca :D
  • Hayalperest Vişne  (22.08.16 11:32:52)
@sadakatsiz

:)) kollarım yara içinde hep. Uslansın diye arada tokatlıyorum daha beter oluyor bu sefer. allah yardımcımız olsun :D
  • Hayalperest Vişne  (22.08.16 12:05:06)
yavruyken elinizle ayağınızla oynamaya alıştırdıysanız geçmiş olsun, huy ediniyorlar. doğrusu illa boğuşarak oynayacaksanız kuklayla filan oynatmak; ayağınıza giriştiğinde de spreyle su sıkmak, lazere ya da ipli bi' oyuncağa yöneltmek. bu tarz kedilere çok üzülüyorum, çünkü genelde asosyallikten (etraflarında başka kedi olmama asosyalliği) böyle oluyorlar.

  • evde liyakat kalmamis  (22.08.16 12:08:02)
@evde liyakat kalmamis

Kesinlikle haklısınız. Etrafında hiç kedi yok maalesef. bütün gün bizimle oynamak istiyor. Arada annesi geliyor ama pek takmıyor bizimkini. Garibim ya.
  • Hayalperest Vişne  (22.08.16 12:11:45)
benim ki de yapıyo bazen böle. normal severken birden saldırıyo. oyun sanıyolar heralde.

  • spirit crusher  (22.08.16 12:15:40)
Sen de onu ısır, uzaklaşıyor :)

  • makarnacanavari  (22.08.16 12:21:11)
küçükken garip bir haz veriyor da büyüyünce ağzınıza sıçacak, belli. o yüzden izin verme ki alışmasın.

  • sir gawain  (22.08.16 12:39:18)
diş kaşınması ile ilgili bir şey galiba. bir tane zilli tüylü oyuncak var onu atıyorum gidiyor ona saldırıyor. ağzıyla dişliyor. alıştırmamak lazım. ben Hayır demeye alıştırıyorum. hayır diyince bir dumur olup bir an duraksıyor.

  • latsc  (22.08.16 12:56:46)
patisini sık ısırdığında.
acıt canını.
sonra vazgeçiyor anlıyor ısırdığında patisini ısıracağını.
kekoya bak nasıl saldırıyor yaw
  • lonelyman  (22.08.16 13:19:56)
hayvan oyun oynamak istiyor günde bi yarım saat lazer ip vs bir şeyle oyalarsanız enerjisini atar sonra kucağa alınca normal sevdirir

  • neira  (22.08.16 13:42:18)
Yavru kediler hem iletişim kurmak için hem de dişleri kaşındığından ısırma eğiliminde olurlar. Elinizi kolunuzu bu şekilde ısırtmaya devam ederseniz büyüyünce vay halinize.

  • asbe  (22.08.16 14:18:50)