Sile & Agva dolaylari

Yarin 4.5 aylik bebeyle gidelim diyoruz. Var mi sunu yapin, surayi gorun, surada yemek yerseniz sukela olur dedikleriniz?

Kilimli koyu'na mutlaka gidin, yalniz sagda solda marketlerde satilan deniz ayakkabilarindan alin mutlaka, cunku giriste cok tas var. Yiyecek icin onerecegim Massha Sile var, bir de gozlemecileri iyi.massha Sile'de yemek yerseniz, asagidaki plajidnqn da yararlanabiliyorsunuz. Iyi eglenceler.

  • Kizkurusu  (14.08.16 21:08:28)
Denize girmeyecegiz demeyi unutmusum arkadaslar.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (14.08.16 21:09:23)
Bence direkt ağva'ya gidin. Hem şile hem ağva yorucu olacaktır. Ağva'non o yolu bebek için daha zor olur. Ağva'dayken Göksu nehrinde motor seferine katılın. Çok güzel oluyor. Restoran öneremeyeceğim. İki yere gittik ikisinde de çok tat alamadık ama motel tahir restaurant vardı, fena değildi bence; manzarasıysa şahaneydi. asmalı köşk cafe diye bir yer var uğramayın. Bir de ağva'ya giderken hrastova diye bir çay bahçemi bir şey var hemen yanında yeşillikler içinde çok güzel açık bir mekan var. Bence oturup çay için. O manzaraya değer. Magnet filan alın ^____^

  • cemallamec  (14.08.16 22:14:57 ~ 22:16:19)