öğrenci olup abd turistik vize alan var mı?

kardeşim üniversite öğrencisi. şuan bende 10 senelik b1/b2 vize var o da almak istese verirler mi? sponsor mu olması lazım birinin? ben olsam mesela verirler mi? daha önce almış olan varsa deneyimlerini paylaşırsa mutlu olurum.

Benim öğrenci arkadaşım alamadı.

  • tahin pekmez yoğurt  (10.08.16 21:37:17)
Sponsorluk gerekmiyor. Vize yetkililerini, Turkiye'ye geri doneceginize dair ikna etmeniz gerekli. Anne, babaniz ustune kayitli, ev, araba tapularini dahi goturebilirsiniz. Isterlerse gosterirseniz. Temel nokta, geri doneceginize inanmalari. Alma sansi gayet yuksek. Hele ki sizin turist vizeniz ile daha onceden ABD'ye giris cikisiniz var ise ve su anda Turkiyedeseniz, alma sansi yuksek. Aileden bir fert Amerikaya gidip gelmis, kalmamis diyebilirler. Bu orada vize gorevlisine bagli tamamen. Net konusmak dogru degil. Sansiniz %60-70 diyorum ben.

  • kareem said  (11.08.16 01:55:51)